GRY
 
 

Warsztaty dla mam - 27-28.04, Szczecin

Zapraszamy do szczecińskiej kawiarenki na warsztaty dla mam.

dziecko, dziewczynka, uśmiech, mama
fot. Andres Rodriguez - Fotolia.com
Nadchodzi niepowtarzalna okazja by dowiedzieć się jak być świadomym rodzicem!! Już w weekend (27-28.04) Szczecińska Kawiarenka NGO gościć będzie kobiety, mamy, znane m.in. z telewizji oraz dużych szczecińskich wydarzeń.
 
Podczas spotkania oraz bezpłatnych warsztatów porozmawiamy między innymi o naszych potrzebach związanych z przestrzenią oraz poznamy zasady zdrowego żywienia dziecka.
 
To jednak nie wszystkie atrakcje. Podczas niedzielnych warsztatów rozmawiać będziemy o zabawach oraz tworzeniu zabawek dla własnych dzieci. Nie skończy się na teorii. Każdy uczestnik wykona zabawkę dla swojego dziecka i nauczy się jak brać przedmioty w obroty!
 
Skoncentrujemy się na relacjach między dziećmi a dorosłymi, zastanowimy się czy możliwe jest partnerstwo między nimi. Przy okazji przyjrzymy się różnym metodom wychowawczym. Będziemy dyskutować, testować i szukać odpowiedzi na pytania nurtujące współczesne mamy.
 
Gośćmi Kawiarenki NGO, którzy poprowadzą warsztaty będą:
 
- Patrycja Dołowy, wiceprezeska Fundacji MaMa, częsty gość programów TVN, w których uczy jak zakładać lokalne kluby mam, pomaga tym już istniejącym oraz szkoli liderki mamowe.
 
- Joanna Mendecka, psycholożka, doradczyni żywieniowa, autorka portalu www.mamowanie.pl. Znana z czwartkowych audycji w Dzień Dobry TVN, specjalistka zdrowego odżywiania i naturalnego podnoszenia odporności oraz współautorka książki Reni Jusis.
 
- Karolina Machowicz , fotografka, animatorka kultury Współtwórczyni i koordynatorka Pajdokracji, twórczych kreatywnych spotkań dla dzieci i rodziców.
 
- Anna Czyńska, pedagożka i fotografka, W swojej pracy badawczej analizuje poglądy dorosłej części społeczeństwa na temat dzieci oraz wychowania.
 
Plan spotkania:
 
Sobota, 27.04.2013, godzina 11:00- 17:30
 
11.00-13.00 potkanie w ramach Kawiarenki NGO
14.00 – 17.00 warsztaty „Miasto Matek”, prowadzenie: Patrycja Dołowy
14.00 – 17.00 warsztaty „Zdrowe żywienie dziecka w pigułce” , prowadzenie: Joanna Mendecka
 
Niedziela, 28.04.2013, godzina 11:00-14:00
 
11.00 – 14.00 warsztaty „Przedmioty w obroty”, prowadzenie: Karolina Machowicz
11.00 – 14.00 warsztaty „Dziecko czyli kto? Wychowanie czyli co? Między nami a dziećmi”, prowadzenie: Anna Czyńska 
11.00 – 14.00 indywidualne konsultacje z Joanną Mendecką
 
Miejsce:
Spotkanie: Willa Ogrody, ul. Wielkopolska 19
Warsztaty: Dom Harcerza, ul. Ogińskiego 15 ( Jasne Błonia)
 
PROWADZIMY ZAPISY NA BEZPŁATNE WARSZTATY ORAZ KONSULTACJE!!
 
W ramach naszego Przedszkola Pod Chmurką, zapewniamy bezpłatny punkt opieki nad dziećmi, aby rodzice mogli wziąć udział w warsztatach. Do punktu również obowiązują zgłoszenia.
Redakcja poleca: Warsztaty Mamo to ja - Jestem mamą 2014
Relacja z warsztatów dla mam dzieci do pierwszego roku życia w Warszawie - 2014 rok
Doładuj
Przeładuj