GRY
 
 

Warsztaty familijne dla dzieci od lat 4 z rodzicami w Muzeum Sztuki

Grudzień 2012r., Muzeum Sztuki w Łodzi zaprasza dzieci i rodziców na cykl Familia do kwadratu.

logo Muzeum Sztuki w Łodzi
Przepis na
ms2, ul. Ogrodowa 19
1 grudnia 2012, sobota, g. 13.13
 
Warsztat towarzyszy wystawie „Niewczesne historie”. Kuratorzy: Joanna Sokołowska, Jarosław Lubiak.
Każdy kraj posiada własne, niepowtarzalne potrawy, wyjątkowe smaki i zapachy. Ich różnorodność jest bogactwem kuchni Europejskiej. Zapraszamy na kulinarną podróż po Europie, zakończoną artystycznym „gotowaniem”. Warsztat także dla niejadków!
Obowiązują zapisy, zgłoszenia pod nr tel. 605 060 063. Telefon czynny w g. 8.00 - 16.00.
Prowadzi: Marta Wlazeł
 
To jest napad! Pakuj kasę
ms2, ul. Ogrodowa 19
8 grudnia 2012, sobota, g. 13.13
 
Idą święta, a z nimi wydatki... Napad na kasę w muzeum to może kusząca opcja podreperowania zawartości świnki-skarbonki, ale o innym pakowaniu będziemy rozmawiać podczas warsztatu. Kuszące nas przedświątecznie pudełka, paczuszki, torebeczki i sreberka to dobry punkt wyjścia do rozważań o roli opakowania.
Problem to wcale nie błahy, bo zastanawiali się już nad tym Tadeusz Kantor, Andy Warhol i Christo Javacev. Czy opakowanie czasami nie jest ważniejsze niż zawartość paczki? Czy nie sięgamy chętniej po ładnie zapakowane przedmioty? Artyści starali się z procesu pakowania uczynić przedsięwzięcie artystyczne, które miało widzów wybić z codziennej rutyny, zaskoczyć, rozbawić, zatrzymać. Zapraszamy do wzięcia udziału w zajęciach wszystkich, którzy marzą o wielkich niespodziankach.
Obowiązują zapisy, zgłoszenia pod nr tel. 605 060 063. Telefon czynny w g. 8.00 - 16.00.
Prowadzi: Katarzyna Mądrzycka-Adamczyk
 
Problem kanapy PREMIERA
ms2, ul. Ogrodowa 19
15 grudnia 2012, sobota, g. 13.1 3
 
Warsztat towarzyszy wystawie „Korespondencje. Sztuka nowoczesna i uniwersalizm ”. Kuratorzy: Małgorzata Ludwisiak, Jarosław Lubiak
Czy meble prowadzą beztroskie życie? Czy pasuje im towarzystwo innych sprzętów? O czym rozmawiają, jak nie ma nikogo w domu? Czego się boją? Jakie mają problemy? Na warsztatach zmierzymy się z problemem kanapy. Czy pójdzie nam z tym łatwo? To się okaże, ale na pewno będzie straszno.
Obowiązują zapisy, zgłoszenia pod nr tel. 605 060 063. Telefon czynny w g. 8.00 - 16.00.
Prowadzi: Katarzyna Mądrzycka-Adamczyk

ms2
ul. Ogrodowa 19
Łódź
Redakcja poleca: Czy zapisać dziecko na piłkę nożną? – zobacz film
O karierze piłkarskiej marzy niejeden chłopak i niejedna dziewczynka. Ale aby taką karierę zrobić, trzeba zacząć trenować od małego. Zresztą na treningi piłki nożnej warto zapisać dziecko nie (tylko) z powodów ambicjonalnych. Dlaczego? Zobacz film z treningu Akademii Piłkarskiej Legia Warszawa.
Doładuj
Przeładuj