GRY
 
 

Warsztaty Familijne w Koperniku

Zapraszamy do Centrum Nauki Kopernik w każdy weekend (sobota i niedziela), w godzinach 10.30-12.00 i 13.00-14.30.

wydarzenia
fot. Centrum Nauki Kopernik
Skąd się bierze prąd? Gdzie jest schowana muzyka na płycie CD? Dlaczego wiatr dmucha, kiedy chce? Dlaczego w słuchawce telefonu słychać osobę przebywającą bardzo daleko? To tylko nieliczne zagadki, które można rozwiązać podczas warsztatów familijnych.

Zajęcia przygotowane są specjalnie dla dzieci w wieku 5-8 lat i ich rodziców lub opiekunów. Rodziny wspólnie przeprowadzają doświadczenia, pomagające znaleźć  odpowiedzi na trudne pytania. Po zakończeniu zajęć uczestnicy otrzymują materiały uzupełniające, które umożliwiają przeprowadzenie kolejnych doświadczeń samodzielnie w domu.

Najbliższe warsztaty zatytułowane są  „Co się dzieje ze śmieciami?” Podczas zajęć dzieci dowiedzą się, jaka jest droga śmieci po wyrzuceniu ich do kosza. Postarają się zrozumieć, co to jest recykling. Zobaczą, jak należy segregować odpadki, by Ziemi było lżej. Sprawdzą, co można zbudować z tego, co wyrzucamy i przekonają się, że śmieci mogą być całkiem zabawne. Dowiedzą się też, co się stanie z naszą planetą, jeżeli będziemy beztrosko wyrzucać śmieci.

Wstęp na warsztaty – po uprzednim zapisaniu się telefonicznym pod numerem 22 596 41 00. Zapisy ruszają w każdy poniedziałek poprzedzający najbliższe warsztaty .
Uwaga! Można zapisać się tylko na najbliższe zajęcia; nie ma możliwości rezerwacji miejsc z wyprzedzeniem.
Opłaty za udział w warsztatach: dziecko - 20 zł; rodzic/opiekun - 10 zł.

więcej »
Redakcja poleca: 10 przyczyn złego zachowania [WIDEO]
Wbrew pozorom coś, co dla ciebie jest błahostką, może wpływać na dziecko i jego zachowanie.

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj