GRY
 
 

Warsztaty familijne w Muzeum Sztuki

W lutym Muzeum Sztuki w Łodzi zaprasza na warsztaty familijne towarzyszące wystawie "Dla Was".

logo Muzeum Sztuki w Łodzi
Koncert życzeń.
ms2, Ogrodowa 19
4 lutego 2012, sobota, g. 11.11. Warsztat familijny dla dzieci od lat 4 z rodzicami
11 lutego 2012, sobota, g. 13.13. Warsztat edukacyjny dla dzieci od lat 7
 
Wystawa "Dla Was" została przygotowana szczególnie z myślą o gościach ms2 - zestawiona z dzieł zakupionych specjalnie w tym celu. Dlatego warsztat także przyjmie specjalną formę. Jaką? Tego nie wiadomo. O wszystkim zdecydują sami uczestnicy, biorąc udział w głosowaniu poprzez wypełnianie specjalnych ankiet. Technika, narzędzia, format, formuła, styl pracy - wszystko zostanie wyłonione na drodze demokratycznego wyboru. Po prostu - koncert życzeń.
 
Obowiązują zapisy. Zgłoszenia pod nr tel. 605 060 063. Telefon czynny w godz. 8:00-16:00.
 
Cykl: Familia do kwadratu
Prowadzi: Barbara Kaczorowska

Pamiętnik z Muzeum.
ms2, Ogrodowa 19
4 lutego 2012, sobota, g. 13.13. Warsztat edukacyjny dla dzieci od lat 7
25 lutego 2012, sobota, g. 11.11. Warsztat familijny dla dzieci od lat 4 z rodzicami
 
Tym razem zapraszamy najmłodszych z rodzicami do pracy w najżywszym kontakcie z dziełami sztuki - nie w sali warsztatowej, ale bezpośrednio na galerii. Do tego będą to dzieła, które często po raz pierwszy pokazywane są publiczności - kupione przez Muzeum Sztuki specjalnie "Dla Was". Małych gości poprowadzą kartki z pamiętnika z różnymi wskazówkami-zadaniami. Będą rysowanki i wyklejanki, ale także scenki do odegrania i mnóstwo podchwytliwych pytań. Odpowiedzi ułożą się w unikatowy pamiętnik z wizyty w ms2. Każdy wyjedzie z własnoręcznie wykonanym przewodnikiem po muzeum, a potem przy jego pomocy będzie mógł zaprosić na własną ścieżkę po kolekcji rodziców, dziadków czy znajomych.
 
Cykl: Familia do kwadratu
Prowadzi: Barbara Kaczorowska

O WYSTAWIE:
Dla Was

ms2, ul. Ogrodowa 19
13 stycznia 2012 - 22 kwietnia 2012
Kuratorzy: Jarosław Lubiak, Maria Morzuch

W jeszcze większym stopniu niż zazwyczaj ta wystawa została stworzona z myślą o naszej publiczności. Specjalnie DLA WAS prezentujemy dzieła sztuki, które w szczególny sposób uzupełniają i rozwijają naszą Kolekcję Sztuki XX i XXI w. Dzięki nim może ona jeszcze żywiej uczestniczyć w formowaniu współczesności, prezentując najbardziej aktualne przykłady międzynarodowej twórczości. Wszystkie prace udało nam się zakupić w minionym roku dzięki programowi Narodowe Kolekcje Sztuki Współczesnej prowadzonemu przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
Lista artystów:
Monica Bonvicini, Angelika Fojtuch, Tamás Kaszás, Zofia Kulik, Grigor Khatchatrian, Adrian Paci, Ewa Partum,  Ali Kazma, Mladen Stilinović, Janek Simon, Paulina Ołowska, Haegue Yang, Thea Djordjadze, Ján Mančuška, Johanna Billing, Teresa Tyszkiewicz, Zoran Todorović, Robert Maciejuk, Katarina Zdjelar.
 
więcej »


Redakcja poleca: Co się dzieje w 40. tygodniu ciąży? [WIDEO]
Masz ochotę krzyczeć jak Rachel w serialu "Przyjaciele": Wyciągnijcie je ze mnie! Czy jesteś zupełnie spokojna i raczej wolałabyś odsunąć poród w czasie? Najważniejsze jest teraz dziecko. Maluch jest wielkości dużej dyni i już właściwie szykuje się, by Cię poznać! A czy Ty wiesz jak rozpoznać początek akcji porodowej?

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj