GRY
 
 

WARSZTATY FILMOWE PT. Przygoda morska

14.04.2012r., godz.11.00-13.00 Akademia Małego Domu Kultury zaprasza na warsztaty familijne.

akademia małego domu kultury
Podczas warsztatów wymyślimy filmową historię, przygotujemy scenografię i nakręcimy film. Jak na razie wiadomo, że akcja dzieje się na morzu – samotny statek pruje przez fale, zmierza nie wiadomo dokąd. Kto jest jego załogą, kim jest kapitan, jaki mają cel i gdzie jest kres podróży? – na te i inne pytania wspólnie znajdziemy odpowiedź.

W czasie warsztatów wykorzystamy technikę greenbox. Zobaczymy, jak powstaje film, co jest ważne przy tworzeniu scenografii i w grze aktorów, jak powstają efekty specjalne. Kilka dni po warsztatach każdy uczestnik otrzyma na pamiątkę płytę z nagranym filmem.

Warsztaty dla dzieci w wieku 7 – 12 lat.
Warsztaty prowadzi: Dominika Olszowy i Julia Szmyt - Krych
Zapisy do 12 kwietnia.
Cena warsztatów: 30zł/osobę (w przypadku rodzeństwa każde kolejne dziecko 20zł, rodzice nie płacą)

REZERWACJA MIEJSC NA WARSZTATACH:
Wszystkie warsztaty odbywają się w siedzibie Fundacji Mały Dom Kultury na ul. Zamkowej 3/ 4 w Poznaniu (wejście przez Klub Dragon).

Prosimy o wcześniejsze zapisy na warsztaty. Rezerwacja pod numerem tel. 696 310 592 lub na adres e-mail: julia@fundacjamdk.pl.

Potwierdzeniem rezerwacji jest dokonanie przelewu na konto Fundacji Mały Dom Kultury (w tytule wpłaty proszę wpisać imię i nazwisko oraz nazwę warsztatów). Prosimy o dokonanie wpłaty najpóźniej na 3 dni od zarezerwowania miejsca na warsztatach. Fundacja Mały Dom Kultury BZ WBK 80 1090 1359 0000 0001 1279 9355 Ul. Zamkowa 3/ 4, 61-768 Poznań

Liczba miejsc jest ograniczona.
Zastrzegamy sobie możliwość odwołania warsztatów, jeśli nie zbierze się minimalna ilość osób.
Redakcja poleca: 10 najczęściej popełnianych błędów wychowawczych
Starasz się być świetnym rodzicem, a twój maluch nadal jest niegrzeczny? Czasem warto spojrzeć na siebie, by odkryć, gdzie leży problem...

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj