plakat, warsztaty

Warsztaty filmowe dla młodzieży - 28-30.06, Stalowa Wola

Zapraszamy uczniów szkół ponadgimnazjalnych na warsztaty filmowe.
plakat, warsztaty
Moje miasto – warsztaty filmowe
 
Miejski Dom Kultury w Stalowej Woli zaprasza uczniów szkół ponadgimnazjalnych i osoby dorosłe na warsztaty filmowe pt. „Moje miasto”. Wystarczy zabrać  aparat fotograficzny, telefon komórkowy lub tablet oraz własne nagrania muzyczne, filmowe i zgłosić się na warsztaty. Uczestnicy z własnych nagrań oraz dostępnych materiałów filmowych, z pomocą profesjonalnego filmowca, wykonają krótkie filmy i teledyski o mieście.
W trakcie poznawania miejskich blokowisk i opuszczonych hal uczestnicy będą także dokumentować za pomocą aparatu, kamery, telefonu miejsca znaczące dla mieszkańców, jak również „znaki” – ślady ekspresji różnych pokoleń mieszkańców służące wyrażeniu ich poglądów, sądów, wrażeń, gustów estetycznych (napisy na murach, graffiti, charakterystyczne formy upiększania okien, ogródków pod blokiem, itd.). W trakcie trzech spotkań będzie można nauczyć się m. in. podstaw produkcji filmowej i wziąć udział w ogólnopolskim projekcie Niewidzialne miasta.
Więcej na:
 
www.technopolislab.pl
www.mdkstalowawola.pl
www.facebook.com/technopolis.lab.stalowa.wola
 
Termin: 28-30 czerwca 2013 r. godz. 10.00-18.00
Miejsce: Miejski Dom Kultury w Stalowej Woli
 
Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.
 
Technopolis LAB – strefa warsztatów to szereg innowacyjnych warsztatów i działań artystycznych, których celem jest pobudzenie potencjału twórczego mieszkańców miasta, jak również umożliwienie kontaktu z najnowszymi trendami w sztuce, multimediach oraz w nauce i technice. Kluczem do interdyscyplinarnych warsztatów artystycznych (z zakresu m.in. fotografii, filmu, sztuk multimedialnych, sztuk plastycznych) jest tradycja, teraźniejszość i przyszłość Stalowej Woli – „młodego miasta” powstałego w ramach Centralnego Okręgu Przemysłowego.
 
W ramach projektu Technopolis LAB - strefa warsztatów odbędą się spotkania, wydarzenia artystyczne, jak również warsztaty dla animatorów kultury, nauczycieli, trenerów wykorzystujące nowe technologie i nowoczesne formy komunikacji interpersonalnej. Spotkania, prezentacje autorskie, warsztaty adresowane są do wszystkich grup społecznych: dzieci, młodzieży, dorosłych, seniorów z regionu.
 
Projekt dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
Redakcja poleca: Jak wypadło mleko następne Enfamil Premium MFGM 2 w naszym teście? Sprawdź!
Badania nad składem mleka z piersi trwają od lat i stanowią inspirację do zmian w składzie mlek modyfikowanych dla niemowląt. W ręce mam oddaliśmy mleko następne Enfamil Premium MFGM 2 i poprosiliśmy o jego przetestowanie. Dowiedz, się jak wypadł ten sprawdzian!

Ocena (1 ocena)

4.0
Doładuj
Przeładuj