GRY
 
 

Warsztaty fotograficzne dla dzieci i młodzieży

23-26.08.2011 ruszają kolejne otwarte wakacyjne EduAkcje w P+k!

wydarzenia
fot. Centrum Sztuki Współczesnej 'Znaki Czasu' w Toruniu
Od Camery Obscury do Grafenu to eksperymentalne warsztaty foto-twórcze, podczas których postaramy się odkryć na nowo historię fotografii – medium, które za sprawą dziecinnie prostych w obsłudze aparatów cyfrowych może wydawać się banalne; tymczasem kryje wiele fantastycznych tajemnic, o czym przekonają się uczestnicy przez kolejne warsztatowe dni.

Posługując się techniką camery obscury, luksografii i rayografii poznamy pracę w ciemni fotograficznej. Będziemy samodzielnie konstruować proste narzędzia fotograficzne oraz ręcznie wywoływać zdjęcia. Poznamy sekrety pracy fotografików, dowiemy się, jak naprawdę działają aparaty cyfrowe i analogowe, a także jakie wynalazki szykują naukowcy, aby jeszcze bardziej udoskonalić świat cyfrowej fotografii w przyszłości.

Każdy z uczestników warsztatów będzie miał niebywałą okazję znaleźć się wewnątrz aparatu fotograficznego! Przede wszystkich jednak będziemy pstrykać, cykać fotki, robić zdjęcia, fotografować, migać... a przy tym świetnie się bawić! ZAPRASZAMY!

WSTĘP WOLNY !

Uwaga! Obowiązują zapisy pod adresem mailowym eduakcje@csw.torun.pl lub pod numerem telefonu tel: (56) 610 97 16.
więcej »
Redakcja poleca: 10 przyczyn złego zachowania [WIDEO]
Wbrew pozorom coś, co dla ciebie jest błahostką, może wpływać na dziecko i jego zachowanie.

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj