GRY
 
 

Warsztaty kreatywności dla całej rodziny

10.11.2012r., godz.13:00-17:00 Gdańska galeria zachęci do pobudzania twórczości zarówno małych, jak i dużych klientów CH Osowa.

Centrum Handlowe Osowa
Pobudź swoją kreatywność z Centrum Handlowym Osowa

Każdy, kto odwiedzi Centrum Handlowe Osowa będzie mieć możliwość wzięcia udziału w interesującym przedsięwzięciu – „Warsztatach twórczości”. Spotkanie skierowane jest do osób, które chcą podkręcić swoje kreatywne myślenie oraz stać się twórczym w życiu zawodowym i prywatnym. Aby osiągnąć te cele, na Klientów gdańskiej galerii czekają m.in. ciekawe zabawy logiczne.
W programie eventu przewidziano m.in. spotkania z trenerami kreatywności, wspólne tworzenie wielkiego obrazu oraz strefę konstruktorską, dostępną podczas całego wydarzenia. „Warsztaty twórczości” to doskonała okazja aby nauczyć się, jak pobudzać swoją kreatywność każdego dnia.

Nieodłącznym elementem akcji Godziny dla Rodziny jest program lojalnościowy, skierowany do osób, które uczestniczą w poszczególnych eventach. Za udział w każdym wydarzeniu klienci otrzymują jedną pieczątkę. Osoby, które na specjalnej karcie zbiorą najwięcej stempli oraz wymyślą najlepsze hasło na eventy w ramach cyklu Godziny dla rodziny otrzymają atrakcyjne nagrody. Szczegółowy regulamin programu dostępny jest na stronie internetowej www.chosowa.pl.

Poniżej prezentujemy program eventu „Warsztaty twórczości”:
13.00 uroczyste rozpoczęcie eventu
13.10 Strefa Konstruktorska (dostępna przez cały czas trwania imprezy)
14.00 wspólne tworzenie wielkiego obrazu
15.00 spotkania z trenerami kreatywności dla dzieci i młodzieży – warsztaty kreatywności, zabawy i gry logiczne dopasowane do wieku
16.20 spotkania z trenerami kreatywności dla dzieci i młodzieży – warsztaty kreatywności, zabawy i gry logiczne dopasowane do wieku
16.55 podsumowanie zabawy, pożegnanie z gośćmi, zaproszenie na kolejne spotkanie
Redakcja poleca: Czy zapisać dziecko na piłkę nożną? – zobacz film
O karierze piłkarskiej marzy niejeden chłopak i niejedna dziewczynka. Ale aby taką karierę zrobić, trzeba zacząć trenować od małego. Zresztą na treningi piłki nożnej warto zapisać dziecko nie (tylko) z powodów ambicjonalnych. Dlaczego? Zobacz film z treningu Akademii Piłkarskiej Legia Warszawa.
Doładuj
Przeładuj