GRY
 
 

WARSZTATY KULINARNE W JĘZYKU ANGIELSKIM

28.04.2012r.,godz.13.00 sklepo-kawiarnia KALIMBA zaprasza na bezpłatne warsztaty edukacyjne „Gotowanie in English”.

logo, kalimba
Są to pierwsze zajęcia dla dzieci organizowane w ramach projektu „Smart School Project” - kampanii na rzecz rozwoju edukacji z pasją.

Warsztaty, przygotowane z myślą o cztero- i pięciolatkach, mają na celu pokazanie, jak w prosty i przyjemny sposób można wykorzystywać codzienne sytuacje do nauki języka obcego. Zajęcia, prowadzone przez doświadczonego lektora, naturalnie wprowadzą dzieci w słownik pojęć anglojęzycznych stosowanych podczas zwykłej rozmowy towarzyszącej gotowaniu.
 
Poprzez przygotowanie wspólnego posiłku, dzieci poznają nowe słowa oraz wyrażenia w języku angielskim, które będą powtarzać w miarę wykonywania kolejnych czynności. W ten sposób zabawie w gotowanie będzie towarzyszyć nauka słownictwa dotyczącego kolorów, smaków, produktów i wykonywanych działań. Aranżacja sali oraz profesjonalne narzędzia kucharskie w wersji dla najmłodszych: plastikowe noże, deseczki, miski oraz fartuchy i czapki,  przeniosą dzieci do świata prawdziwych szefów kuchni. Wpisanie zabawy w realną sytuację związaną z rozmową podczas wspólnego gotowani pozwoli skoncentrować uwagę dzieci, utrwalić  słownictwo i świetnie spędzić czas z rówieśnikami.
 
Godzinne warsztaty poprowadzi lektor języka angielskiego z Międzynarodowej Szkoły Podstawowej ARGONAUT, według prostej formuły polegającej głównie na powtarzaniu pojęć w języku angielskim na zasadzie zgadywanki. Zadaniem kulinarnym dla dzieci będzie przygotowanie sałatki owocowej, na degustację której zostaną zaproszeni również rodzice.
 
 
Termin warsztatów: 28 kwietnia (sobota), godz. 13.00
Przedział wiekowy dzieci: 4-5 lat
Miejsce: KALIMBA, ul. ul. Mierosławskiego 19, Warszawa
Zapisy: kofifi@kalimba.pl lub 22 839 75 60, 501 183 953
Udział w warsztatach jest BEZPŁATNY
Redakcja poleca: 10 najczęściej popełnianych błędów wychowawczych
Starasz się być świetnym rodzicem, a twój maluch nadal jest niegrzeczny? Czasem warto spojrzeć na siebie, by odkryć, gdzie leży problem...

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj