kolory kurtury

Warsztaty Muzyczne "Dźwieki do filmu"

27.07.2012r., godz.17:00 Stowarzyszenie Grupa Projekt wraz z Klubem Podushkowiec zapraszają na kolejne spotkanie z cyklu rodzinnych warsztatów "Kolory Kultury".
kolory kurtury
Warsztaty odbędą się w Studiu Muzycznym Radia Lublin przy ul. Obrońców Pokoju 2.

Warsztaty muzyczne – to ostatni etap spotkań warsztatowych w cyklu "Zabawy sztuką", w ramach których, z udziałem dzieci i rodziców powstaje filmowy e-book. Na zajęciach uczestnicy zapoznają sie ze sposobem tworznie dźwięków do filmu animowanego. Poprzez zabawę z dźwiękiem i muzyką, spróbują wymyślić i wykonać dźwięki, które zostaną użyte w filmie. Zajęcia poprowadzi Sebastian Mac. Muzyk, gitarzysta poruszający się w kręgu muzyki eksperymentalnej, elektroakustycznej i improwizowanej. Współautor projektów edukacyjnych z udziałem dzieci m.in. "Tiru riru – muzyczna podróż od tradycji do awangardy", "Sound Education and Social change". Współpracuje z Ośrodkiem Międzykulturowych Inicjatyw Twórczych "Rozdroża", Fundacją "Muzyka Kresów", Ośrodkiem "Brama Grodzka - Teatr NN", Warsaw Electronic Festival.

„KOLORY KULTURY. Zabawy Sztuką – Sztuka Zabawy.” Cykl warsztatów dla dzieci i rodziców. Stowarszyszenie Grupa Projekt i Klub Podushkowiec zapraszają dzieci w wieku 6 – 12 lat wraz z rodzicamiWstęp wolny,

liczba miejsc ograniczona. Zgłoszenia: zapisy@kolorykultury.pl Tytuł: Nazwa warsztatów Temat: Imię i nazwisko dziecka oraz opiekuna, wiek dziecka

Informacje: www.kolorykultury.pl
Redakcja poleca: Jak zrobić puchar z papieru: prezent dla taty od dziecka
Jak zrobić puchar z papieru? Nie jest to wcale aż takie trudne, a przecież taki puchar należy się każdemu rodzicowi za trud i serce, jakie wkłada w wychowanie dziecka! Obejrzyj wideo i zrób z maluchem własnoręczny upominek, który rozczuli niejednego tatę.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy