GRY
 
 

Warsztaty Okulary Salomona

18.12.2011r.,godz.11.00 Warsztaty odbywają się w Łazienkach Królewskich.

Łazienki Królewskie
W Łazienkach Królewskich dzieci oswajając się z przestrzenią muzealną, uczą się jak oglądać i poznawać sztukę oraz w Starej Kordegardzie, gdzie uwalniamy kreatywność tworząc własne dzieła.

Propozycja spędzenia kreatywnej, rodzinnej niedzieli w Łazienkach Królewskich Warsztaty niedzielne to wyjątkowe zajęcia Ośrodka Edukacji Muzealnej, łączące w sobie wiedzę z zakresu historii sztuki i historii Łazienek Królewskich z twórczymi warsztatami kreatywnymi.

OKULARY SALOMONA - WARSZTATY OGLĄDACZA SZTUKI w każdą niedzielę grudnia o g. 11:00
Miejsce spotkań: Taras przed Pałacem na Wyspie
Grupa wiekowa: dzieci w wieku 3 - 5 lat i ich rodzice
Czas trwania: 60 min (11:00 – 12:00)0
Cena biletu – 15 zł. (rodzic gratis) do zakupienia przed warsztatami w kasie głównej Pałacu na Wyspie

Zajęcia składają się z 2 części: opowiadania, na którym usłyszymy historię związaną z Łazienkami Królewskimi, oraz z kreatywnego warsztatu, gdzie w zajęciach manualnych uczestniczą również rodzice.

18 GRUDNIA- temat warsztatu: PORUSZONE KOLAŻE

prowadząca: Anna Płachecka0

Inspiracją do stworzenia animowanego kolażu staną się pejzaże ze zbiorów Królewskiej kolekcji obrazów. Będą one stanowić tło kompozycji, która za sprawą animacji przeistoczy się w niecodzienną scenkę, rozgrywającą się w osiemnastowiecznych realiach. Mieszając elementy pochodzące z różnych porządków, stworzymy ciekawy film animowany w technice wycinanki.

UWAGA! Nie wymagamy wcześniejszych zapisów, wszystkich chętnych zapraszamy!

więcej »
Redakcja poleca: Szczepienia ratują życie, a dziecko może je polubić! Przekonuje Wojciech Mikołuszko
Szczepienie może być punktem wyjścia do rozmowy na temat chorób. Dziecko może przestać bać się szczepień i zainteresować się nauką - mówi Wojciech Mikołuszko, dziennikarz i popularyzator nauki.

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj