GRY
 
 

Warsztaty - Oprócz błękitnego nieba...

5.11.2011r., g.11.11 Warsztaty familijne dla dzieci od lat 4 z rodzicami.

logo, Muzeum Sztuki w Łodzi
fot. Muzeum Sztuki w Łodzi
PROGRAM TOWARZYSZĄCY PROJEKTOWI WIKIzeum

Oprócz błękitnego nieba... Warsztaty familijne dla dzieci od lat 4 z rodzicami
ms2, Ogrodowa 19

Warsztat towarzyszy projektowi "WIKIzeum".
Piosenka zapewnia, że "oprócz błękitnego nieba nic mi więcej nie potrzeba". Czy to rzeczywiście prawda? A jeżeli pomyślimy o błękitnym niebie w Afryce i o suszy lub o spustoszonej wojną ziemi poniżej owego nieba?
Czy błękitne niebo zapewni nam wszystko czego potrzebujemy do życia? A co nam jest naprawdę potrzebne? Zapraszamy do udziału w warsztacie, podczas którego zadamy sobie te i inne ważne pytania, spróbujemy poszukać na nie odpowiedzi. Może się okazać, że życie bez Hot Wheelsów, Gormittów i kucyków Pony jest możliwe!

Obowiązują zapisy. Zgłoszenia pod nr tel. 605 060 063. Telefon czynny w godz. 8.00 - 16.00.
 
W Bańkowicach na ulicach. Warsztaty edukacyjne dla dzieci od lat 7
ms2, Ogrodowa 19
5 listopada 2011, sobota, g. 13.13
 
Warsztat towarzyszący projektowi "WIKIzeum".
Warsztat edukacyjny dla najmłodszych w cyklu Familia do kwadratu. Warsztat towarzyszący projektowi "WIKIzeum". Prowadzi Agnieszka Wojciechowska-Sej.
Artysta współczesny nie musi tworzyć pomnika ze spiżu, by powstało wiekopomne dzieło. Czasem jego dzieło jest ulotne - jak bańka mydlana. Mali uczestnicy poznają pojęcie sztuki akcji - i jej rodzaje: happening, performance, dzieła Josepha Beuysa, Tadeusza Kantora, Johna Cage'a, Daniela Burena, Christo itd. Od razu też staną się twórcami sztuki akcji, ale niezupełnie samodzielnymi: w proces tworzenia włączy się także przypadek, ponieważ Agnieszka Wojciechowska-Sej zaplanowała niecodzienne działanie przy użyciu niecodziennej techniki, które zaowocuje niecodziennym dokumentem akcji.

Obowiązują zapisy. Zgłoszenia pod nr tel. 605 060 063. Telefon czynny w godz. 8:00 - 16.00.

więcej »
Redakcja poleca: Jak odkryć talent swojego dziecka? To prostsze niż myślisz! [WIDEO]
Znając talent dziecka można go rozwijać, by w przyszłości osiągnęło sukces. Jednak trzeba go najpierw znaleźć. Dodatkowe zajęcia? Kosztowne kursy i treningi? Okazuje się, że wcale nie jest to tak trudne i drogie, jak mogłoby się wydawać. Przekonaj się sama.

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj