GRY
 
 

Warsztaty plastyczne dla dzieci w maju w Warszawie

Zapraszamy wszystkie dzieci na warsztaty plastyczne w Kalimbie.

logo, kalimba
Kropka w kropkę - warsztaty plastyczne dla dzieci od 3 lat
 
CZWARTKI godz. 17.00-18.00
 
Projekt Kropka w kropkę . . . czyli warsztaty plastyczne dla dzieci od lat 3 obejmujące różne dziedziny artystyczne, takie jak:
 
- recykling
- design
- malarstwo
- rzeźba
. . . i wiele innych
 
Nasze zajęcia ćwiczą wyobraźnię, pobudzają do myślenia, rozwijają kreatywność i są pretekstem do świetnej zabawy! W czasie kiedy Wasze maluchy będą uczestniczyć w zajęciach, Wy będziecie mogli spokojnie usiąść na kanapie i w miłej atmosferze napić się wyśmienitej kawy oraz skosztować pysznych ciastek.
 
Zajęcia prowadzone są przez absolwentki Akademii Sztuk Pięknych oraz Studium Pedagogicznego w Warszawie – Katarzynę Cecot i Dorotę Pasek
 
Udział w warsztatach: 30zł, lub karnet na miesiąc 110zł
 
Obowiązują zapisy na zajęcia: kofifi@kalimba.pl lub tel. 22 839 75 60 / 501 183 953
 
2 maja CZWARTEK godz. 17:00
 
NA DNIE MORZA...
Na zajęciach przeniesiemy sie do podwodnego świata. Stworzymy niezwykłe złote pałace i zamki, które ozdobimy makaronowymi muszelkami
 
9 maja CZWARTEK godz. 17:00
 
GRAFIKA WARSZTATOWA dla najmłodszych
Na zajęciach będziemy tworzyć prace w technice druku wypukłego i wklęsłego. Matryce stworzymy przy pomocy styropianowych tacek..efekt zaskoczy niejednego dorosłego:)
 
16 maja CZWARTEK godz. 17:00
 
PTASIA MAKULATURA - czyli co można zrobić ze sterty starych gazet? To proste! Wystarczy dodać do tego odrobinę kreatywności i mamy gotową odpowiedź...różnobarwne eko- ptaszki:)
 
23 maja CZWARTEK godz. 17:00
 
FILCOWNIA - tym razem z myślą o dniu Mamy będziemy robić kolorowe broszki z filcu. Gwarantujemy świetną zabawę i piękne prezenty:)
 
30 maja CZWARTEK godz. 17:00
 
Wolnoć Tomku w twoim domku - czyli warsztaty designerskie dla małych projektantów. Na zajęciach przeniesiemy się do świata pełnego kolorowych papierów, wzorzystych tapet i ścinków materiałów, gdzie każdy maluch spróbuje stworzyć swój własny, niepowtarzalny dom marzeń.
 
KALIMBA Kofifi
ul. Mierosławskiego 19
Żoliborz
www.kalimba.pl
Redakcja poleca: Warsztaty Mamo, To Ja dla rodziców dzieci 0-1 lat [WIDEO]
Relacja z Warsztatów Mamo, To Ja dla rodziców dzieci 0-1. Warszawa Wiosna 2017.
Doładuj
Przeładuj