GRY
 
 

Warsztaty recyklingu dla dzieci

30.03.2012r., godz.18:00 Klubokawiarnia Pompon, Prószyński i S-ka oraz Fundacja Eco Choice mają przyjemność zaprosić na warsztaty recyklingu dla dzieci.

Klubokawiarnia Pompon
Aż trudno sobie wyobrazić, na ile sposobów można wykorzystać zużyte plastikowe butelki, kubeczki po jogurtach, tekturowe pudełka czy stare gazety.

Izabela Górnicka-Zdziech i Paweł Chrzanowski, autorzy książki „Coś z niczego. EKOzabawy dla małych i dużych” pokażą, jak w twórczy sposób nadać drugie życie przedmiotom, które mamy na co dzień w domu, a które normalnie trafiłyby do kosza.

Mali ekolodzy dowiedzą się, jak zrobić rodzinny domek, węża ogrodowego, breloczki, puzzle, a nawet robota czy… rekinarium. Pod okiem instruktorów dzieci przygotują również wyjątkowe ozdoby wielkanocne.

„Biletem wstępu” na warsztaty będzie przedmiot, który można poddać procesowi recyklingu (zużyta bateria, plastikowa butelka, kartonowe opakowanie itp.)

Pompon
ul. Młynarska 13
Warszawa
Redakcja poleca: 10 najczęściej popełnianych błędów wychowawczych
Starasz się być świetnym rodzicem, a twój maluch nadal jest niegrzeczny? Czasem warto spojrzeć na siebie, by odkryć, gdzie leży problem...

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj