GRY
 
 

Warsztaty Rodzinne – Łazienkowi Opowiadacze

Jak odciągnąć dziecko w niedzielę od telewizora? Jak sprawić, żeby chętnie spędzało z nami czas na wspólnej zabawie? I w końcu jak nie usnąć przy przewodniku muzealnym?

wydarzenia
fot. Łazienki Królewskie w Warszawie
Łazienkowi Opowiadacze ruszają na pomoc! Warsztaty rodzinne to oferta dla dzieci i rodziców na spędzenie ciekawego, niedzielnego przedpołudnia w letniej rezydencji króla Stanisława Augusta.
3, 10 i 17 kwietnia zapraszamy wszystkich amatorów dobrej zabawy na spotkania z łazienkowską Salamandrą. Zajęcia poprowadzi opowiadaczka i animatorka kultury Marzena Michałek współpracująca m.in. z Międzynarodowym Stowarzyszeniem Fotoreporterów Sputnik, Grupą Studnia O oraz Akademią Rozwoju Filantropii w Polsce.

Na warsztatach opowiemy historię o salamandrzych rodzinach przybyłych z odległych krajów do Łazienek Królewskich, podążymy śladami salamandry króla Stanisława, usłyszymy opowieść o żabie połykającej płonące kamienie a nawet uczcimy królewskie wesele. Nie trać niedzieli, ruszaj ze swoim dzieckiem na poszukiwanie przygód do krainy Łazienkowskich Opowiadaczy!

Cena biletu: 15 zł (w cenie biletu wstęp do obiektu muzealnego dla dziecka i rodzica, zwiedzanie z Opowiadaczem, zajęcia plastyczne)

informacje pod numerem telefonu 22 50 60 043
Rezerwacje: marzena.rostkowska@lazienki-krolewskie.pl

Więcej »
Redakcja poleca: Dlaczego nasza redakcja angażuje się w Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy?
Nie tylko wrzucamy pieniądze do puszek, ale same z tymi puszkami chodzimy. Czasem my, a czasem nasze dzieci. Poznaj powody, dla których redakcja mamotoja.pl wspiera WOŚP.

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj