GRY
 
 

Warsztaty rodzinne w Zachęcie

15.01.2012r., Zachęta Narodowa Galeria Sztuki zaprasza na warsztaty rodzinne towarzyszące wystawom Goshka Macuga. Bez tytułu i Jestem prawie na każdej wystawie.

Zachęta Narodowa Galeria Sztuki
godz. 12.30 (dzieci w wieku 4-6 lat)
godz. 15 (dzieci w wieku 7-10)

Warsztaty graficzne
Na wystawie Goshki Macugi znajdują się prace wykonane w różnych technikach, między innymi linoryty. W czasie warsztatu będziemy eksperymentować z różnymi technikami graficznymi, stemplami własnego projektu, kalką oraz nietypową odmianą linorytu. Poszukamy idealnych kompozycji oraz kolorów tuszu, poznamy artystyczne możliwości matrycy i kopii.

Prowadzenie: Zuzanna Łąpieś
zapisy: tel. 22 556 96 71 (dział edukacji)
koszt: 18 zł (bilet rodzinny)

godz. 17 (dzieci w wieku 10+)

Zrób to sam

Zapraszamy do wzięcia udziału w cyklu warsztatów skierowanych do starszych dzieci, (m.in. tych, które „wyrosły” z warsztatów rodzinnych) jak również do ich rodziców. Zajęcia prowadzone będą bezpośrednio na wystawie Jestem prawie na każdej wystawie. Przy pomocy zaskakujących ćwiczeń i zadań „rozgryziecie” każdą pracę i poznacie odpowiedź na pytania dotyczące artystów biorących udział w wystawie.

Prowadzenie: Agnieszka Szwachła
zapisy: tel. 22 556 96 71 (dział edukacji)
Koszt w cenie biletu wstępu na wystawę

więcej »
Redakcja poleca: 10 najczęściej popełnianych błędów wychowawczych
Starasz się być świetnym rodzicem, a twój maluch nadal jest niegrzeczny? Czasem warto spojrzeć na siebie, by odkryć, gdzie leży problem...

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj