GRY
 
 

Warsztaty rodzinne w Zachęcie

12.06.2011r. godz. 12.30, 17.00 Warsztaty rodzinne towarzyszące wystawom Otwierając drzwi? Sztuka białoruska dzisiaj, Pole gry.

Zachęta Narodowa Galeria Sztuki
Niedziela 12 czerwca 2011 godz. 12.30

Nasze wizerunki - dla dzieci w wieku 4-10 lat

Na wystawie Otwierając drzwi? porozmawiamy o Białorusi. Jacy są mieszkańcy tego kraju i czy różnią się czymś od nas? Czy Białoruś leży daleko i jak tam jest? Zastanowimy się, komu i do czego wystawa „otwiera drzwi”. A gdyby ktoś o nas zrobił wystawę, jak ona by wyglądała?

Podczas zajęć plastycznych skupimy się na ludzkiej sylwetce, a dzieci będą mogły stworzyć wystawę wielkoformatowych autoportretów.

Prowadzenie: Zuzanna Łąpieś
zapisy: Dział Edukacji 22/ 556 96 71
koszt: 18 zł (bilet rodzinny)

----------------------------------------------------------------------------------------------------

Niedziela 12 czerwca godz. 17


ZRÓB TO SAM – warsztaty
- dla widzów od 10 lat

Zapraszamy do wzięcia udziału w nowym cyklu warsztatów skierowanych do starszych dzieci,  (m.in. tych, które „wyrosły” z warsztatów rodzinnych) jak również do ich rodziców. Zajęcia prowadzone są bezpośrednio na wystawie (Pole gry) w formie szybkiej, łatwiej i przyjemnej.

Przy pomocy zaskakujących ćwiczeń i zadań „rozgryziecie” każdą pracę i poznacie odpowiedź na wszystkie pytania dotyczące sztuki współczesnej.

Prowadzenie: Agnieszka Szwachła
zapisy: Dział Edukacji 22/ 556 96 71
koszt: bilet na wystawę (10 zł ulgowy, 15 zł normalny)

Zachęta Narodowa Galeria Sztuki
pl. Małachowskiego 3, Warszawa
Redakcja poleca: Jak odkryć talent swojego dziecka? To prostsze niż myślisz! [WIDEO]
Znając talent dziecka można go rozwijać, by w przyszłości osiągnęło sukces. Jednak trzeba go najpierw znaleźć. Dodatkowe zajęcia? Kosztowne kursy i treningi? Okazuje się, że wcale nie jest to tak trudne i drogie, jak mogłoby się wydawać. Przekonaj się sama.

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj