GRY
 
 

Warsztaty rzeźbiarskie

21-22.08 oraz 23-24.08.2012r., godz.10.00-12.00 Dział Edukacji CSW 'Znaki Czasu' w Toruniu wspólnie ze Stowarzyszeniem Artystycznym 'Otwarte' zaprasza na warsztaty rzeźbiarskie.

centrum sztuki współczesnej znaki czasu
Przed nami działania oscylujące wokół zagadnienia nowej rzeźby – będzie przekraczanie utartych schematów, działania na granicy rzeźby, architektury, scenografii oraz przestrzeni.

PASAŻ. LINIA W PRZESTRZENI
21-22.08.2012, godz: 10:00-12:00,
przestrzeń edukacyjna CSW (parter),
wiek uczestników 7-12 lat,
WSTĘP WOLNY (obowiązują wcześniejsze zapisy)

Zmierzymy się z przestrzenią publiczną, weźmiemy pod lupę pojęcie pasażu i pozwolimy sobie na odwrócenie jego funkcji. To, co ma łączyć będzie dzielić. To, co ma otwierać, będzie zamykać. Jak to możliwe? Jakie wartości odkryjemy, kiedy zamiast litej ściany ustanowimy w przestrzeni architektonicznej płaszczyznę wykreśloną lekkimi liniami?

PASAŻ. TEKTOSTRUKTURY
23-24.08.2012, godz: 10:00-12:00,

przestrzeń edukacyjna CSW (parter),
wiek uczestników 13+,
WSTĘP WOLNY (obowiązują wcześniejsze zapisy)

Będziemy działać na granicy rzeźby i architektury. Zrezygnujemy z tradycyjnych materiałów rzeźbiarskich, spróbujemy poznać i dobrze wykorzystać walory tekturowych pudeł – lekkość, konstrukcyjność, modułowość, wrażliwość na światło. Wspólnie stworzymy pasaż, przez który uczestnicy będą mogli przejść. Pasaż, który nie będzie pełnił funkcji architektonicznej. Odkryjmy zatem, co będzie łączył...

Prowadzące: Anita Oborska-Oracz i Anna Paskal (Stowarzyszenie 'Otwarte') oraz Dział Edukacji CSW: Elżbieta Kopacz, Dominika Lewandowicz, Dorota Sobolewska.

Rezerwacje warsztatów:
telefon: 56 610 97 16
e-mail: eduakcje@csw.torun.pl
Redakcja poleca: 10 najczęściej popełnianych błędów wychowawczych
Starasz się być świetnym rodzicem, a twój maluch nadal jest niegrzeczny? Czasem warto spojrzeć na siebie, by odkryć, gdzie leży problem...

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj