GRY
 
 

Warsztaty sitodruku w Galerii Kuratorium, 20 lipca w Warszawie

Zapraszamy na warsztaty sitodruku w Warszawie.

plakat, sitodruk, warsztaty
WARSZTATY SITODRUKU Z AGĄ BRWI W GALERII KURATORIUM

KIEDY I GDZIE: Galeria Kuratorium | Sienna 43A | 20 lipca | godzina 11.15 – 13.00

KRÓTKO O WARSZTATACH: W ramach zajęć możesz wydrukować przygotowany zabawny wzór na dowolnym materiale. Dzięki temu stworzysz unikatową i wyjątkową tkaninę, torbę, ubranie, obrus czy t-shirt

DLA KOGO: Warsztaty dla dzieci od 4 lat, młodzieży i dorosłych. Dzieci od 8 lat mogą pracować samodzielnie, przy młodszych wskazana opieka rodziców.

REJESTRACJA: kuratoriumgaleria@gmail.com Pierwsze warsztaty są bezpłatne!

PRZYGOTOWANIE: Należy przynieść materiały (tkaniny lub ubrania), na których będą drukowane wzory. Istnieje możliwość zakupu koszulek i toreb podczas warsztatów.

Warsztaty to wprowadzenie teoretyczne i samodzielne drukowanie na materiale!!! Aga Brwi zapewnia fachową wiedze i pomoc oraz wszelkie materiały potrzebne do pracy. Podczas zajęć poznacie bardzo prostą i ciekawą technikę druku, która pozwoli na stworzenie oryginalnych materiałów, T-shirtów, obrazów, zasłonek, obrusów, poduszek. Zajęcia są skierowane do wszystkich i są ciekawym pomysłem dla rodziców z dziećmi na spędzenie czasu na wspólnej kreatywnej zabawie.W trakcie pierwszych warsztatów będziecie korzystać z gotowych matryc drukujących, a na następnych spotkaniach będzie możliwość stworzenia swojego wymarzonego wzoru.Warsztaty „Drukujemy na tkaninach” są zapowiedzią cyklu spotkań z sitodrukiem i Agą Brwi!

Lokal przy ul Siennej 43a jest wykorzystywany na cele kulturalne dzięki pomocy Miasta Stołecznefo Warszawy- Dzielnicy Śródmieście
Redakcja poleca: Warsztaty Mamo, To Ja dla rodziców dzieci 0-1 lat [WIDEO]
Relacja z Warsztatów Mamo, To Ja dla rodziców dzieci 0-1. Warszawa Wiosna 2017.

Ocena (1 ocena)

5.0
Doładuj
Przeładuj