pleciuga, teatr lalek, teatr

Taniec w teatrze - warsztaty taneczne dla dzieci, wrzesień, Szczecin

Zapraszamy na warsztaty taneczne dla dzieci w Szczecinie.
pleciuga, teatr lalek, teatr
Zaczynamy  zajęcia taneczne dla dzieci i młodzieży w PLECIUDZE! – cotygodniowe treningi  dla różnych grup wiekowych.
 
FUN FUNKY KIDS FUNKY JAZZ 
 
Zajęcia te są nie tylko dobrą zabawą, ale również pozwalają dziecku nauczyć się różnych kombinacji ćwiczeń i układów tanecznych. Te zajęcia to połączenie wielu technik tanecznych, między innymi tańca jazzowego, współczesnego i elementów klasyki. 
 
Zajęcia poprowadzi Agnieszka Dolecka
 
Tancerka, choreograf, nauczyciel tańca. Zawodowo tańczy od 19 lat. Stypendystka renomowanej Akademii Tańca Johna Neumeiera w Hamburgu, uczestnik tanecznych kursów i warsztatów w Niemczech, Polsce i Anglii. Tańczyła na deskach teatrów między innymi w Hamburgu, Lubece, Norymberdze, Sztokholmie, a ostatnio na londyńskim West End. Współpracowała między innymi z Januszem Józefowiczem, Adamem Hanuszkiewiczem, Assai Samba, Marianne Kruuse, Kevin Heigen. Niedoścignionym wzorem pozostają dla niej Fred Astaire i Monique Loudiers. Prowadzi zajęcia taneczne, gdyż wierzy, że w każdym drzemie piękno, które można obudzić tańcem, a taniec to pasja dająca siłę i ukazująca nas takimi, jakimi jesteśmy naprawdę!
 
 
PLAN ZAJĘĆ
 
FUN FUNKY KIDS / dla dzieci 6-8 lat / wtorek 17:00
FUNKY JAZZ / dla dzieci 9-12 lat / środa 17:00
 
 
Zapisy na zajęcia: tel. 91 433 58 04
Informacje o zajęciach: tel. 513 087 151
Redakcja poleca: Jak wybrać dobrą zabawkę? [LIVECZAT]
Jak wybrać dobrą zabawkę? Która będzie bezpieczna? Na co zwrócić uwagę przy zakupie? Na wszystkie pytania odpowiadają ekspertki Magda Kordaszewska (influencerka, youtuberka, terapeutka integracji sensorycznej i autorka serwisu zabawkowicz.pl) i Roksandra Kłobuch (opiekunka marek K’s Kids oraz Tiny Love).

Ocena (4 oceny)

2.3
Doładuj
Przeładuj