GRY
 
 

Warsztaty Teatralne

29.10.2011r., godz.11:00 Stowarzyszenie Grupa Projekt w ramach cyklu „Kolory Kultury” zaprasza na bezpłatne warsztaty improwizacji teatralnej dla dzieci ( od 7 lat) z rodzicami.

wydarzenia, KOLORY KULTURY
fot. KOLORY KULTURY
Przedstawimy improwizację teatralną jako sposób na wspólną zabawę, ale też alternatywną metodę rozwiązywania sytuacji konfliktowych, która umożliwia również rozwijanie wyobraźni, ale też umiejętności interpersonalnych, uczy wzajemnej współpracy i usprawnia komunikację. Warsztaty obejmują ćwiczenia aktorskie i odgrywanie improwizowanych scenek tematycznych.

Zajęcia prowadzi  Przemysław Buksiński -  aktor, trener technik teatralnych i interpersonalnych, konferansjer, animator kultury, założyciel grupy teatralnej „No Potatoes”. Uczestnicy warsztatów będą mieli szansę  na prezentację umiejętnosci zdobytych na warsztatach podczas wieczornego spektaklu grupy „No Potaotes”.
Liczba miejsc ograniczona, chetnych prosimy o zgłaszanie się na adres: info@kolorykultury.pl

Teatr im. H. CH. Andersena
Ul. Dominikańska 1

Spektakl Improv Teatru ”No Potatoes”
29 października 2011 godz. 17:00
Teatr im. H. CH. Andersena
Ul. Dominikańska 1

No Potatoes - grupa improwizacji teatralnej działająca w Lublinie od 2008. Na „Kolorach Kultury” grupa zmierzy się z wyzwaniami, które postawi przed nimi dziecięca publiczność. Temat pokazu stanowić będzie hasło „Rodzina”.

Zapraszamy: pokaz otwarty, wstęp wolny!
Pierwszeństwo mają osoby, które zgłoszą się mailowo: info@kolorykultury.pl

Projekt "Kolory Kultury" jest współfinansowany ze środków Programu Operacyjnego Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

więcej informacji »
Redakcja poleca: 10 najczęściej popełnianych błędów wychowawczych
Starasz się być świetnym rodzicem, a twój maluch nadal jest niegrzeczny? Czasem warto spojrzeć na siebie, by odkryć, gdzie leży problem...

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj