GRY
 
 

Warsztaty twórczego rozwoju

10.11.2012r., w Centrum Janki rozpocznie się kolejne bezpłatne spotkanie dla dzieci w ramach cyklu Warsztaty twórczego rozwoju.

centrum janki
Zajęcia malarskie poprowadzą instruktorzy Gminnego Ośrodka Kultury w Raszynie.
 
W Centrum Janki odbędą się zajęcia malarskie dla dzieci od 3 roku życia. Program sobotniego spotkania pod hasłem „Jesień i zima barwami czarują” obejmuje zajęcia praktyczne z malarstwa i kolażu artystycznego. Poprzez naukę i zabawę prowadzący zaznajomią dzieci z różnymi technikami malowania farbami wodnymi i kredkami pastelowymi. Mali artyści poznają różne możliwości wyrazu plastycznego oraz odkryją ciekawy świat barw (kolory podstawowe i powstałe z nich kolory pochodne). Dowiedzą się jak dzięki nim namalować przestrzeń oraz stworzyć odpowiedni nastrój na rysunku. Nad przebiegiem zajęć będą czuwać plastycy Gminnego Ośrodka Kultury w Raszynie.
 
Spotkanie w ramach „Warsztatów twórczego rozwoju” odbędzie się przy głównym wejściu do Centrum Janki. Zajęcia rozpoczynają się o godz. 10.00 i trwają do godz. 15.00. Można do nich dołączyć w dowolnej chwili. Udział w zajęciach jest bezpłatny. www.chjanki.pl
 
Terminy kolejnych zajęć dostępne są na profilu „Warsztatów twórczego rozwoju” na Facebooku oraz na stronie internetowej Centrum Janki www.chjanki.pl
 
Projekt „Warsztaty twórczego rozwoju” to cykl zajęć edukacyjnych prowadzonych w Centrum Janki, podczas których dzieci dostają możliwość rozwijania rożnych zdolności. Celem zajęć jest wydobycie naturalnej, indywidualnej wrażliwość drzemiącej w każdym dziecku. W trakcie spotkań rodzice mogą zasięgać opinii wykwalifikowanych instruktorów na temat zdolności swoich dzieci oraz właściwych sposobów stymulacji ich rozwoju. Program obejmuje zajęcia dla dzieci od 3. roku życia. W warsztatach mogą brać udział również rodzice. Zajęcia są bezpłatne.
 
Warsztaty twórczego rozwoju
Centrum Janki, wejście główne
ul. Mszczonowska 3, 05-090 Janki k/Warszawy
Sobota 10 listopada 2012 r., od godz. 10.00 do 15.00
 
Redakcja poleca: Czy zapisać dziecko na piłkę nożną? – zobacz film
O karierze piłkarskiej marzy niejeden chłopak i niejedna dziewczynka. Ale aby taką karierę zrobić, trzeba zacząć trenować od małego. Zresztą na treningi piłki nożnej warto zapisać dziecko nie (tylko) z powodów ambicjonalnych. Dlaczego? Zobacz film z treningu Akademii Piłkarskiej Legia Warszawa.
Doładuj
Przeładuj