GRY
 
 

„Warsztaty twórczego rozwoju” w Centrum Janki

28.01.2012r., godz.11.00 - 16.00 Taneczny styczeń z „Mazowszem” w Centrum Janki.

centrum janki
Jeszcze w styczniu 2012 r. rusza druga edycja „Warsztatów twórczego rozwoju” w Centrum Janki. Pierwsze zajęcia dla dzieci poprowadzą instruktorzy zespołu „Mazowsze”.

Wstęp na warsztaty jest bezpłatny.

Już 28 stycznia Centrum Janki zostanie opanowane przez nietuzinkowy Państwowy Zespół Ludowy Pieśni i Tańca „Mazowsze” im. Tadeusza Sygietyńskiego, który poprowadzi pierwsze w tym roku „Warsztaty twórczego rozwoju”. Zabawa z zespołem „Mazowsze” to nie tylko nauka tańca czy śpiewu, ale również okazja do przymierzenia elementów strojów ludowych, takich samych w jakich występują tancerze. Instruktorzy zespołu pomogą zaszczepić w dzieciach pasję do tańca, nauczą podstaw tańca klasycznego oraz tajników tańców ludowych i narodowych. Zdradzą tajemnice sposobu utrzymania tanecznych pozycji i kontrolowania sylwetki.

Jedyne co potrzebne jest do wspólnej zabawy to uśmiech na buziach, wygodne ubranie oraz buty sportowe!

Styczniowe warsztaty taneczne zostały podzielone na grupy.
Zajęcia dla dzieci w wieku 4 – 6 lat odbędą się w godz.: 11.00 - 12.00 oraz 14.00 - 15.00,
dla dzieci w wieku 7 – 9 lat w godz.: 12.00 - 13.00 oraz 15.00 - 16.00,
dla dzieci w wieku 10 – 12 lat w godz.: 13.00 - 14.00.
Wstęp jest bezpłatny.

Warsztaty odbędą się w holu, przy głównym wejściu do Centrum Janki. Zeszłoroczny cykl „Warsztatów twórczego rozwoju” obfitował w zajęcia o charakterze plastycznym. W tym roku dzieci będą miały okazję poszerzyć swoje zainteresowania nie tylko o taniec, ale również muzykę czy aktorstwo.

Zajęcia poprowadzą instruktorzy z zespołu „Mazowsze” oraz Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Raszynie. Będą się one odbywać w każdą ostatnią sobotę miesiąca, od 11.00 do 16.00, w holu przy głównym wejściu do Centrum Janki.

Można się na nie zapisać mailowo, pod adresem: kontakt@effectivepr.pl.

Terminy kolejnych zajęć dostępne są na profilu „Warsztatów twórczego rozwoju” na Facebooku »

Projekt „Warsztaty twórczego rozwoju” to cykl zajęć edukacyjnych prowadzonych w Centrum Janki, podczas których dzieci poszerzają swoje zainteresowania w ramach różnych dziedzin sztuki. Celem zajęć jest wydobycie naturalnej, indywidualnej wrażliwość drzemiącej w każdym dziecku. W trakcie spotkań rodzice mogą zasięgać opinii wykwalifikowanych instruktorów na temat zdolności swoich dzieci oraz właściwych sposobach stymulacji ich rozwoju.
Program obejmuje zajęcia dla dzieci od 3-go roku życia.
W warsztatach mogą brać udział również rodzice.
Zajęcia są bezpłatne.

„Warsztaty twórczego rozwoju”
Centrum Janki, wejście główne
ul. Mszczonowska 3,
05-090 Janki k/Warszawy
Redakcja poleca: Jaką rolę w twoim dzieciństwie odegrała babcia? [SONDA ULICZNA]
O to, jaką rolę w naszym dzieciństwie odegrała babcia zapytaliśmy przechodniów. W niedzielę obchodzimy Dzień Babci i z tej okazji życzymy wszystkim babciom dużo zdrowia i uśmiechu!

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj