GRY
 
 

Warsztaty w Akademii Małego Domu Kultury

24,25.03 oraz 14,15.04.2012r., Akademia Małego Domu Kultury to spotkania warsztatowe dla dorosłych i dla dzieci organizowane przez Fundację Mały Dom Kultury.

logo, Fundacja MDK
W jeden weekend każdego miesiąca zapraszamy dorosłych, w drugi dzieci. Każde spotkanie to inny temat, nowe pola działania, ciekawa możliwość rozwoju. Kluczem spajającym cały pomysł jest hasło ROZWÓJ.

KALENDARIUM POGLĄDOWE:
WARSZTATY DLA DZIECI:

24 III (sb.) godz.11.00-13.00
Warsztaty animacji poklatkowej pt. Stoliczku porusz się.
Na warsztatach dzieci poznają dwie podstawowe techniki animacji rysunkowej. Inspiracją do tworzenia animacji stanie się bajka. Każdy będzie miał okazję wykonać swoje własne animacje i zapoznać się z historią tworzenia animacji poklatkowej. Najlepiej, żeby dzieci były ubrane w wygodne stroje, które mogą pobrudzić. Warsztaty dla dzieci w wieku 5 – 12 lat Warsztaty prowadzą: Anna Pilawska i Julia Szmyt - Krych Zapisy do 18 marca. Cena warsztatów: 30zł/osobę (w przypadku rodzeństwa każde kolejne dziecko 20zł, rodzice nie płacą)

25 III (nd.) godz. 12.30 – 13.30
Warsztaty pt. Zakamarki Małego Domu Kultury nr 15.
Zakamarki Małego Domu Kultury to spotkanie z książką, które może się skończyć w zupełnie innym czasie i przestrzeni. Chcemy, żeby książka inspirowała do odkrywania, tworzenia, eksperymentowania. Zdarzyć może się wszystko. Warsztaty wokół książki: Ingeliny Angeborn „Gdybym nie powiedziała prawdy”. Warsztaty dla dzieci w wieku 4-12 lat. Zakamarki Małego Domu Kultury to połączenie działań Fundacji Mały Dom Kultury i Wydawnictwa Zakamarki. Zapraszamy serdecznie. Najlepiej, żeby dzieci były ubrane w wygodne stroje, które mogą pobrudzić. Warsztaty prowadzą: Anna Konieczna, Marianna Piskorz, Julia Szmyt - Krych. Na warsztaty Zakamarki Małego Domu Kultury rezerwacja miejsc nie jest konieczna. Cena warsztatów: 10zł/osobę (rodzice nie płacą)

14 IV (sb.) godz. 11 – 13.00
Warsztaty filmowe pt. Przygoda Morska
Podczas warsztatów wymyślimy filmową historię, przygotujemy scenografię i nakręcimy film.
Jak na razie wiadomo, że akcja dzieje się na morzu – samotny statek pruje przez fale, zmierza nie wiadomo dokąd. Kto jest jego załogą, kim jest kapitan, jaki mają cel i gdzie jest kres podróży? – na te i inne pytania wspólnie znajdziemy odpowiedź.
W czasie warsztatów wykorzystamy technikę greenbox. Zobaczymy, jak powstaje film, co jest ważne przy tworzeniu scenografii i w grze aktorów, jak powstają efekty specjalne. Na koniec warsztatów odbędzie się wstępna, przedpremierowa projekcja filmu. Kilka dni po warsztatach każdy uczestnik otrzyma na pamiątkę płytę z nagranym filmem.
Najlepiej, żeby dzieci były ubrane w wygodne stroje, które mogą pobrudzić.
Warsztaty dla dzieci w wieku 7 – 12 lat.
Warsztaty prowadzi: Dominika Olszowy i Julia Szmyt - Krych
Zapisy do 7 kwietnia.
Cena warsztatów: 30zł/osobę (w przypadku rodzeństwa każde kolejne dziecko 20zł, rodzice nie płacą)

15 IV (nd.) godz. 12.30 – 13.30
Warsztaty pt. Zakamarki Małego Domu Kultury nr 16.
Zakamarki Małego Domu Kultury to spotkanie z książką, które może się skończyć w zupełnie innym czasie i przestrzeni. Chcemy, żeby książka inspirowała do odkrywania, tworzenia, eksperymentowania. Zdarzyć może się wszystko.
Najlepiej, żeby dzieci były ubrane w wygodne stroje, które mogą pobrudzić.
Warsztaty dla dzieci w wieku 4-12 lat.
Zakamarki Małego Domu Kultury to połączenie działań Fundacji Mały Dom Kultury i Wydawnictwa Zakamarki. Zapraszamy serdecznie.
Warsztaty prowadzą: Anna Konieczna, Marianna Piskorz, Julia Szmyt - Krych.
Na warsztaty Zakamarki Małego Domu Kultury rezerwacja miejsc nie jest konieczna.
Cena warsztatów: 10zł/osobę (rodzice nie płacą)

REZERWACJA MIEJSC NA WARSZTATACH:
Wszystkie warsztaty odbywają się w siedzibie Fundacji Mały Dom Kultury na ul. Zamkowej 3/ 4 w Poznaniu (wejście przez Klub Dragon).
Prosimy o wcześniejsze zapisy na warsztaty.
Rezerwacja pod numerem tel. 696 310 592 lub na adres e-mail: julia@fundacjamdk.pl.
Potwierdzeniem rezerwacji jest dokonanie przelewu na konto Fundacji Mały Dom Kultury (w tytule wpłaty proszę wpisać imię i nazwisko oraz nazwę warsztatów). Prosimy o dokonanie wpłaty najpóźniej na 3 dni od zarezerwowania miejsca na warsztatach.
Fundacja Mały Dom Kultury BZ WBK 80 1090 1359 0000 0001 1279 9355
Ul. Zamkowa 3/ 4, 61-768 Poznań
Liczba miejsc jest ograniczona.
Zastrzegamy sobie możliwość odwołania warsztatów, jeśli nie zbierze się minimalna ilość osób.
Redakcja poleca: Zobacz, jak Anna Dereszowska znalazła talent w sobie i co odkryła u swojej córki! [WIDEO]
"Szkoliłam rysunek, bo miałam być architektem" – mówiła aktorka podczas spotkania w Akademii 5.10.15. Zdradziła jedną ważną rzecz, która pomogła jej znaleźć klucz do tego, co chce w życiu robić!

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj