GRY
 
 

Warsztaty w Centrum Sztuki Współczesnej "Znaki Czasu"

24.03.2012r., godz.12.00 Centrum Sztuki Współczesnej "Znaki Czasu" zaprasza na otwarte warsztaty kreatywne - SCRAPBOOKING.

wydarzenia
fot. Centrum Sztuki Współczesnej 'Znaki Czasu' w Toruniu
CSW Z BLIKIEM
SPOTKANIE 1: SCRAPBOOKING
sobota, 24 marca 2012, godz. 12.00, Pokój z Kuchnią

Warsztaty kreatywne to cykliczna propozycja skierowana dla starszych, jak i młodszych amatorów twórczych działań, zarówno „indywidualistów” jak i całych rodzin. Dział Edukacji rozpoczyna w ten sposób stałą współpracę ze sklepem Blik - firmą zajmującą się zaopatrzeniem artystów plastyków i konserwatorów dzieł sztuki.

Pierwsze warsztaty, które poprowadzi Olaf Kamiński będą prezentacją metody ozdabiania okładek zwanej Scrapbookingiem. Podstawowymi materiałami do ozdabiania są: kolorowy papier, nożyczki do wycinania profilu, ćwieki, ozdobne nity, urządzenia do ich mocowania, klej. Bardziej wyrafinowane ozdabianie wymaga także: pieczątek dekoracyjnych, farbek i pisaków, szablonów, naklejek, dziurkaczy wzorków. W scrapbookingu nie ma określonych reguł, zasady tworzenia są dowolne. Cześć osób preferuje, gdy zdjęcie znajduje się w centrum, dla innych zdjęcie jest tylko pretekstem do dobrej zabawy na kartach albumów. Im bardziej kreatywny twórca, tym ciekawszy efekt końcowy.

Zajęcia CSW z Blikiem będą odbywać się regularnie, raz w miesiącu, w soboty. Są one przeznaczone dla osób indywidualnych oraz rodzin (minimalny wiek dziecka to 6 lat). Za każdym razem będziemy tworzyć przy użyciu innych metod i materiałów plastycznych.

Na zajęcia obowiązuje bilet wstępu: 7zł od osoby
Zapisy pod adresem e-mail: eduakcje@csw.torun.pl lub nr tel. 56 610 97 16

Centrum Sztuki Współczesnej Znaki Czasu w Toruniu
ul. Wały gen. Sikorskiego 13
87-100 Toruń

Redakcja poleca: Jaką rolę w twoim dzieciństwie odegrała babcia? [SONDA ULICZNA]
O to, jaką rolę w naszym dzieciństwie odegrała babcia zapytaliśmy przechodniów. W niedzielę obchodzimy Dzień Babci i z tej okazji życzymy wszystkim babciom dużo zdrowia i uśmiechu!

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj