GRY
 
 

Warsztaty w Tamice - wrzesień 2012

Wrzesień 2012r., Tamika zaprasza na szeroki wybór zajęć dla dzieci i dorosłych: joga, taniec nowoczesny, warsztaty dziennikarskie, kulinarne, zajęcia makijażowe, spotkanie z pieskami i wiele innych.

Tamika, klub dla dzieci, zabawy dla dzieci, klub malucha
Sprawdź plan na stronie www.tamika.pl i dołącz do nas!

MORZE JEDEN, MORZE DWA KATARZYNY KORDYASZ
Druga wystawa z cyklu Artystka – Młoda – Matka, zostanie otwarta 8 września 2012 r. o godzinie 17.00, w Tamice Akademii Rozwoju Osobowości. Na wernisażu wystawy „Morze jeden, morze dwa” zaprezentujemy obrazy utalentowanej artystki Katarzyny Kordyasz. Tematem, który dominuje zarówno w obrazach jak i tkaninach jest motyw nieustannie zmieniającej się wody. „Problem, który mnie bardzo interesuje to kolor, światło i sama tkanka malarska ” – mówi artystka. Katarzyna Kordyasz ukończyła z wyróżnieniem Akademię Sztuk Pięknych w Warszawie na Wydziale Malarstwa, brała udział w kilkunastu wystawach zbiorowych w Polsce i za granicą, i kilku wystawach indywidualnych. Zaangażowana w projekty artystyczne na terenie Warszawy. Malarka, to energiczna, pełna pasji kobieta, która w równym stopniu łączy macierzyństwo – mama niespełna rocznej córeczki Ali – i sztukę. Na co dzień zajmuje się malarstwem i tkaniną (batik, gobelin, haft).

KONKURSY, WYSTAWY, WARSZTATY PODCZAS MOTHER POWER 2
8 września 2012 r w godzinach 12.00-18.00, na pełną emocji i percepcji artystyczną sobotę, wszystkie mamy z dzieciakami zaprasza Tamika i Mother Power!
12.00-14.00: czytanie i tworzenie własnych bajek oraz ilustrowanie ich przez artystę i dzieci;
13.30-15.00: konkurs plastyczny dla dzieci „Wspomnienie wakacji” + atrakcyjne nagrody
14.00-16.00: Street Art przed Tamiką, sztuka na chodniku;
15.00-17.00: zajęcia artystyczne dla dzieci, warsztaty z rysunku i grafiki;
17.00- 18.00: wernisaż wystawy Katarzyny Kordyasz w ramach projektu ARTYSTKA-MŁODA-MATKA; 12.00-18.00: Plenerowa wystawa malarstwa przed Tamiką na Wolskiej 44

TAMIKA, AKADEMIA ROZWOJU OSOBOWOŚCI
ul. Wolska 44, 01-187
Warszawa
www.tamika.pl, biuro@tamika,pl
+48 535644990.
Redakcja poleca: Czy zapisać dziecko na piłkę nożną? – zobacz film
O karierze piłkarskiej marzy niejeden chłopak i niejedna dziewczynka. Ale aby taką karierę zrobić, trzeba zacząć trenować od małego. Zresztą na treningi piłki nożnej warto zapisać dziecko nie (tylko) z powodów ambicjonalnych. Dlaczego? Zobacz film z treningu Akademii Piłkarskiej Legia Warszawa.
Doładuj
Przeładuj