Warsztaty z Dorotą Zawadzką – kolejna edycja za nami! [AKCJA WIDZĘ, SŁYSZĘ, CZUJĘ, WIEM]

Rodzice małych dzieci i przedszkolaków ponownie mieli okazję spotkać się z doświadczoną psycholożką i porozmawiać o swoich troskach i radościach dotyczących wychowania maluchów. Warsztaty z Supernianią w pełni zasłużenie cieszą się ogromną popularnością. Nie przegap kolejnej edycji!
Dla rodziców, którzy chcą lepiej rozumieć przebogaty świat emocji dziecka, powstała akcja Widzę, Słyszę, Czuję, Wiem, w ramach której można uczestniczyć w warsztatach prowadzonych przez doświadczonego psychologa, Dorotę Zawadzką. 

Bezpłatne warsztaty z Dorotą Zawadzką – tu się dzieje! 

Tegoroczna, kolejna edycja warsztatów to spotkania w pięciu miastach Polski. W Warszawie spotkanie ze znaną psycholog odbyło się w bardzo reprezentacyjnym miejscu, w Centrum Konferencyjnym PGE Narodowy. Rodzice maluchów i przedszkolaków mogli posłuchać, jak psycholog Dorota Zawadzka pomaga radzić sobie z emocjami dziecka, ale też... własnymi, naszymi, rodzicielskimi. Robili sporo ćwiczeń, mogli też poopowiadać o swoich problemach czy troskach. 

„Widzę, Słyszę, Czuję, Wiem”

Dorota Zawadzka z przyjemnością opowiada o akcji organizowanej przez Kinder Niespodziankę i Mamotoja.pl. Podkreśla, że podczas warsztatów stara się przekazać dużo wiadomości na temat czym jest inteligencja emocjonalna, jak nad nią pracować i czemu jest potrzebna dzieciom. Rodzice, którzy przychodzą na te spotkania powtarzają, że to wspaniały czas – nie tylko się dużo uczą, ale i... świetnie bawią!
Już jesienią kolejna edycja akcji, zapraszamy na warsztaty z Dorotą Zawadzką!

Wróć do strony: https://mamotoja.pl/zmysly-dziecka-rozwoj.html

Oceń artykuł

Ocena 6 na 1 głos

Popularne tematy