GRY
 
 

Weekend pełen zabawy na Targach Rodzinnych w MT Polska

17-18.11.2012r., Centrum Targowo-Kongresowe MT Polska będzie gospodarzem Targów Rodzinnych dedykowanych rodzinom z dziećmi w każdym wieku.

targi
Podczas imprezy wystawcy będą prezentować rozmaite produkty i usługi dla najmłodszych. Oferta obejmie takie kategorie jak edukacja, zdrowie i pielęgnacja, sport, zabawa oraz rozrywka, meble i wyposażenie wnętrz przeznaczonych dla maluchów, odzież, obuwie i akcesoria dla dzieci, a nawet żywność czy propozycje związane z podróżowaniem. Co więcej, z myślą o najmłodszych zorganizowane zostaną też liczne atrakcje, w tym tematyczne strefy aktywności, konkursy oraz ciekawe gry, zabawy i pokazy.

Targi Rodzinne odbędą się w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska przy ul. Marsa 56c w Warszawie. Organizatorem wydarzenia jest firma redNet Media.

Poza bogatą częścią wystawienniczą na Targach Rodzinnych zorganizowana zostanie też Kraina Atrakcji, w której na najmłodszych czekać będą m.in. różnorodne gry i zabawy ruchowe, kąciki plastyczne, malowanie buzi, mini kino czy studio fotograficzne. Nie zabraknie też pokazów dziecięcych talentów, zabaw z klaunami, spotkań z tańcem, warsztatów dla małych odkrywców, a także konkursów z upominkami.
 
Redakcja poleca: Gdynia Film krótki
Obejrzyj relację Miasteczka Zmysłów z Gdyni
Doładuj
Przeładuj