GRY
 
 

Weekend z miłości do Babci i Dziadka

21-22.01.2012r., Akademia Kreatywnego Rozwoju dla Dzieci i Dorosłych TAMIKA organizuje weekend z dedykacją dla Babci i Dziadka.

tamika
Akademia zapewnia wiele atrakcji, których głównym bohaterem będą właśnie niezastąpieni Dziadkowie. Przez cały tydzień trwają tu również promocje adresowane do Seniorów.

Uniwersytet Trzeciego Wieku zorganizował w Tamice pierwszą odsłonę Klubu Miłośników Kina. Seniorzy proszeni byli na bezpłatny pokaz filmu „Różyczka”, po którym mogli wspólnie napić się herbatki i podyskutować o wrażeniach z filmu.

Przez cały tydzień trwa też promocja „ Obiad dla Babuni”, która oferuje Seniorom 15% zniżki na danie obiadowe w godzinach  11:00- 14:00.

Podczas najbliższego weekendu, każde z odwiedzających Tamikę dzieci będzie mogło zaprosić swoich dziadków na pyszne śniadanko oraz wspólne zabawy i animacje.

W sobotę, od godziny 10:00 trwać będą rodzinne konkursy oraz kalambury, angażujące do zabawy nie tylko rodziców ale również dziadków. Chwilę później dzieci zaproszą dorosłych na niezwykły pokaz iluzji, który odbędzie się na sali ogólnej, około godziny 11:00.

Od godziny 12:30 do 14:30 potrwają cykliczne warsztaty plastyczne Nacja Kreacja, podczas których maluchy własnoręcznie stworzą ekologiczne prezenty dla Babci i Dziadka.  W tym czasie w Sali Kinowej Dziadkowie będą mogli odpocząć i obejrzeć poruszający film- niespodziankę. 

W drugiej połowie dnia, każda Babcia lub Dziadek skorzystają ze specjalne przygotowanego Menu deserowego a podczas całego weekendu na wszystkie maluchy oraz ich dziadków, czekać będzie mini atelier fotograficzne pełne wesołych rekwizytów.

Niedziela, również zapowiada się wspaniale. Od rana trwać będzie zabawa w Restaurację, w której mali kucharze przygotują pyszne gofry i naleśniki dla swojej Babci lub Dziadka. Maluchy pod okiem Szefa Kuchni stworzą własne menu i przygotują smakołyki dla swoich bliskich. Mini restauracja otwiera swoje drzwi dla Gości od godziny 10:30.

Po południu w Tamice, znów zapanuje Nacja Kreacja, w ramach której dzieci przygotowywać będą upominki z miłości do Babci i Dziadka. Warsztaty jak zwykle potrwają od godziny 12:30 do 14:30. Niedzielne wieczór zapełni dobra zabawa, rodzinne animacje oraz zapach smakowitych potraw w Tamikowej kawiarence.
 
Tamika

Ul. Wolska 44
tel: 0 535 644 990

więcej »
Redakcja poleca: Co się dzieje w 40. tygodniu ciąży? [WIDEO]
Masz ochotę krzyczeć jak Rachel w serialu "Przyjaciele": Wyciągnijcie je ze mnie! Czy jesteś zupełnie spokojna i raczej wolałabyś odsunąć poród w czasie? Najważniejsze jest teraz dziecko. Maluch jest wielkości dużej dyni i już właściwie szykuje się, by Cię poznać! A czy Ty wiesz jak rozpoznać początek akcji porodowej?

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj