GRY
 
 

Weekend z WeGirls w Galerii Mokotów

Spędź pierwszy weekend lata z najlepszymi Przyjaciółkami. Bohaterki świata WeGirls czekają już w ten weekend na wszystkie dziewczynki w Galerii Mokotów!

WeGirls-weekend w Galerii Mokotów
fot. Materiały prasowe
WeGirls to nie tylko piękne lalki, lecz także prawdziwe przyjaciółki, które każdą dziewczynkę chętnie wprowadzą w świat mądrych książek, mody i atrakcyjnych gier. WeGirls są jak prawdziwe dziewczynki – naturalne i swobodne. Każda z nich ma niepowtarzalną osobowość. Przyjaciółki uczą dziewczynki szacunku dla drugiego człowieka, troski o innych ludzi i przyrodę. Rozbudzają u dzieci zainteresowanie kulturą. WeGirls pomagają także budować pewność siebie, jednocześnie ucząc tolerancji dla odmienności. Te wyjątkowe bohaterki książek pokazują dziewczynkom, że każdy z nas może kształtować siebie i świat, zmieniając go w coraz lepsze miejsce.

W 28 oraz 29 czerwca w Galerii Mokotów (poziom 1) każda dziewczynka będzie mogła spędzić weekend ze swoimi Przyjaciółkami.  Na wszystkie dzieci czekają: autorka przygód Lalek Przyjaciółek oraz fryzjerka, która pięknie uczesze dziewczynki. W sobotę w godzinach 12-15 Joanna Charms będzie podpisywać swoje książki. W niedzielę zaś autograf autorki będzie można zdobyć od 11 do 13, natomiast od 13 do 17 fryzjerka będzie czesać dziewczynki na wzór jednej z 10 lalek. Każdy będzie mógł też wziąć udział w letnim konkursie.
Baw się z nami! Świętuj początek lata z WeGirls!

Redakcja poleca: Jaką rolę w twoim dzieciństwie odegrała babcia? [SONDA ULICZNA]
O to, jaką rolę w naszym dzieciństwie odegrała babcia zapytaliśmy przechodniów. W niedzielę obchodzimy Dzień Babci i z tej okazji życzymy wszystkim babciom dużo zdrowia i uśmiechu!

Ocena (1 ocena)

6.0
Doładuj
Przeładuj