Wendzikowska odpoczywa od dzieci
fot. Instagram

Wendzikowska na wakacjach życia: bez maseczki i BEZ DZIECI. „Małpy sobie poszły, mam basen tylko dla siebie”

Ania Wendzikowska pojechała na kolejne wakacje, ale tym razem postanowiła odpocząć od... dzieci. Gwiazda chwali się w sieci zdjęciami bajkowych krajobrazów, na tle których relaksuje się w ciszy i spokoju. Wybrała nawet hotel tylko dla dorosłych.
Magdalena Drab
Wendzikowska odpoczywa od dzieci
fot. Instagram
Ania Wendzikowska uwielbia dalekie podróże, ale nie na każdy wyjazd zabiera ze sobą dzieci. Na Kostarykę wybrała się bez córek i najwyraźniej nie chce mieć styczności z żadnymi dziećmi, bo zatrzymała się w hotelu dla dorosłych. 

Ania Wendzikowska na wakacjach bez dzieci

Ania Wendzikowska wybrała się na wakacje mimo pandemii i obostrzeń. Na Kostaryce prezenterka spędza wymarzony urlop: bez maseczki (nie trzeba jej nosić w tym kraju, chodząc po ulicach) i bez dzieci. Na każdą noc zatrzymuje się w innym hotelu, przy czym wybiera tylko te najbardziej luksusowe. Jeden z nich to hotel tylko dla osób dorosłych, które nie chcą, by wypoczynek zakłócały im dzieci. Ania cały czas relacjonuje podróż na Instagramie, chwali się pięknymi zdjęciami i przy okazji pokazuje, jak spędza czas. Szczerze zazdrościmy!

„Małpy sobie poszły. Wreszcie mam basen tylko dla siebie”.
 

A kiedy już Wendzikowska jedzie na wakacje z dwoma córkami, to i tak zabiera ze sobą... nianię!

Zobacz też:
Redakcja poleca: Joga w ciąży – asany dozwolone i zakazane [WIDEO]
Joga w ciąży to dobry pomysł pod warunkiem, że zajęcia prowadzi doświadczony instruktor, który potrafi dopasować praktykę jogi do potrzeb i możliwości ciężarnych. Dzięki jodze w ciąży można łagodzić ciążowe dolegliwości, zapobiegać im oraz z większą łatwością przetrwać poród. Jednak czy jogę w ciąży można praktykować już w pierwszym trymestrze? Sprawdź, jakie asany są dozwolone, a jakie zakazane oraz dowiedz się więcej o jodze w ciąży.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy