Wendzikowska odpoczywa od dzieci
fot. Instagram

Wendzikowska na wakacjach życia: bez maseczki i BEZ DZIECI. „Małpy sobie poszły, mam basen tylko dla siebie”

Ania Wendzikowska pojechała na kolejne wakacje, ale tym razem postanowiła odpocząć od... dzieci. Gwiazda chwali się w sieci zdjęciami bajkowych krajobrazów, na tle których relaksuje się w ciszy i spokoju. Wybrała nawet hotel tylko dla dorosłych.
Magdalena Drab
Wendzikowska odpoczywa od dzieci
fot. Instagram
Ania Wendzikowska uwielbia dalekie podróże, ale nie na każdy wyjazd zabiera ze sobą dzieci. Na Kostarykę wybrała się bez córek i najwyraźniej nie chce mieć styczności z żadnymi dziećmi, bo zatrzymała się w hotelu dla dorosłych. 

Ania Wendzikowska na wakacjach bez dzieci

Ania Wendzikowska wybrała się na wakacje mimo pandemii i obostrzeń. Na Kostaryce prezenterka spędza wymarzony urlop: bez maseczki (nie trzeba jej nosić w tym kraju, chodząc po ulicach) i bez dzieci. Na każdą noc zatrzymuje się w innym hotelu, przy czym wybiera tylko te najbardziej luksusowe. Jeden z nich to hotel tylko dla osób dorosłych, które nie chcą, by wypoczynek zakłócały im dzieci. Ania cały czas relacjonuje podróż na Instagramie, chwali się pięknymi zdjęciami i przy okazji pokazuje, jak spędza czas. Szczerze zazdrościmy!

„Małpy sobie poszły. Wreszcie mam basen tylko dla siebie”.
 

A kiedy już Wendzikowska jedzie na wakacje z dwoma córkami, to i tak zabiera ze sobą... nianię!

Zobacz też:
Redakcja poleca: Piniata – jak ją zrobić? Instrukcja krok po kroku (film)
Piniata to coraz popularniejszy element dziecięcych przyjęć. Przedstawiamy prosty sposób, jak samodzielnie zrobić efektowną piniatę. Choć nie jest to skomplikowane, warto zabrać się do pracy z odpowiednim wyprzedzeniem, aby piniata zdążyła wyschnąć.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy