Ciężarna Weronika Rosati pozowała nago do aktu
fot. ONS

Weronika Rosati została mamą!

Weronika Rosati urodziła swoje pierwsze dziecko. Poinformowała o tym mama aktorki, która podziękowała córce na Instagramie.
Ciężarna Weronika Rosati pozowała nago do aktu
fot. ONS
Jeszcze całkiem niedawno aktorka urządziła przyjęcie, na którym zdradziła fanom, czy to będzie chłopiec czy dziewczynka. Kiedy wszyscy dowiedzieli się, że Weronika Rosati urodzi córeczkę, gwiazda pochwaliła się, że dziewczynka będzie miała na imię Elżbieta - na cześć oskarowej gwiazdy filmowej Elizabeth Taylor. Wszyscy czekali na szczęśliwe rozwiązanie - i ten moment nastąpił. Córka Weroniki Rosati i Roberta Śmigielskiego właśnie przyszła na świat!

Weronika Rosati urodziła

Aktorka niemalże do samego porodu była aktywna zawodowo. Nic dziwnego - ciążę znosiła wyjątkowo dobrze.  Jak przyznawała w wywiadach, ciążę znosiła bardzo dobrze. Pod koniec ciąży gwiazda zdecydowała się na wyjazd do Los Angeles. To właśnie tam, w jednym ze szpitali urodziła się jej córeczka.
Redakcja poleca: Katarzyna Zielińska przyznaje, że dla dziecka całkiem "straciła głowę". Znacie to? [WIDEO]
Aktorka przyznaje, że mały Henio owinął ją sobie wokół palca. Rozumiecie, co ma na myśli?

Jakie imię ostatecznie wybrano?

Weronika Rosati i jej partner Robert Śmigielski dziś przywitali córkę na świecie. Para jest bardzo szczęśliwa z tego powodu. Według informacji, które przekazała managerka aktorki, dziewczynka nosi imię Elizabeth, czyli tak jak przewidywano. Amerykańska gwiazda od zawsze była dla naszej aktorki, więc z pewnością dlatego Rosati wybrała akurat to imię.

Szczęśliwy finał

Zarówno maleństwo jak i jego dzielna mama czują się dobrze. Szczęśliwa jest także mama aktorki Teresa Rosati, która pochwaliła się zdjęciem na Instagramie.
 

Kochana, dziękuję Ci za wspaniałą wnuczkę - napisała Teresa Rosati pod zdjęciem opublikowanym na Instagramie. Zarówno Weronice Rosati jak i Robertowi Śmigielskiemu składamy serdeczne gratulacje! Mamy nadzieję, że niebawem Weronika osobiście pochwali się tą wspaniałą nowiną, jak i zdjęciem maleństwa.

Jesteśmy bardzo wzruszeni a wy? Napiszcie nam o tym w komentarzu!

Zobacz także:
Oceń artykuł

Ocena 6 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy