Weronika Rosati
fot. Instagram/weronikarosati

Weronika Rosati fenomenalnie znosi ciążę. Co za figura!

Aktorka już za chwilę zostanie mamą
Milena Oszczepalińska
Weronika Rosati
fot. Instagram/weronikarosati
Weronika Rosati od kilku miesięcy przygotowuje się do jednej z ważniejszych ról w swoim życiu – do bycia mamą. Co jakiś czas dzieli się ze swoimi fanami zdjęciami, na których widać, jak bardzo służy jej ten stan. Musimy przyznać, że aktorka w ciąży zachwyca, i to nawet w dresie!

Zgłoś się i testuj: zdobądź 1 z 1000 opakowań mleka następnego NAN OPTIPRO® Plus 2.
 

Ciężarna Weronika Rosati w bluzie i legginsach

Aktorka pokazała się już wcześniej kilka razy w ciąży przy okazji różnych eventów. Po raz pierwszy zaprezentowała ciążowy brzuszek podczas balu TVN, na którym wyglądała wyśmienicie, niektórzy porównywali ją wówczas do amerykańskiej aktorki Liv Tyler. Ale Weronika ostatnim zdjęciem, jakie wrzuciła na swój profil na Instagramie, udowodniła, że równie pięknie, co w eleganckiej kreacji projektu Teresy Rosati, wygląda w czarnym dresie, a dokładnie w bluzie i legginsach. Taki strój wyraźnie odjął jej lat, a opięte legginsy uwydatniły piękne, szczupłe nogi aktorki. Zaawansowany ciążowy brzuszek wygląda jak włożona pod bluzę piłka, aktorka co prawda wyraźnie zwiększyła już swój obwód w pasie, co jest naturalne, przecież jest już w trzecim trymestrze ciąży. Ale poza brzuchem nigdzie indziej nie przytyła. Zresztą zobaczcie sami. Wygląda bardzo dziewczęco!  
 
Redakcja poleca: Rosati ćwiczy w ciąży. Chce być jak Lewandowska [WIDEO]
Aktorka przyznaje, że ciąża nie przeszkodziła jej w dbałości o dobrą figurę. Jako fanka Ani Lewandowskiej jest aktywna fizycznie nawet z zaokrąglonym brzuszkiem.

Weronika Rosati lubi swoje ciało w ciąży

Aktorka nie ma problemu ze zmieniającym się ciałem w ciąży. Świadczy o tym chociażby fakt, że zdecydowała się pozować do aktu. Widać szczęśliwa ciężarna może wyglądać nago równie pięknie, jak w ubraniu. Godne pozazdroszczenia!  


Zobacz też: Ania Lewandowska już trenuje małą Klarę

Źródło: Instagram
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy