Będzie córeczka? Weronika Rosati odpowiada [WIDEO]

Aktorka potwierdza informacje o ciąży i chętnie pozuje na ściance pokazując widoczny już ciążąwy brzuszek.
Weronika Rosati w dość nietypowy sposób poinformowała o swojej ciąży. Wstawiła na swojego Instagrama zdjęcie ciężarnej hollywoodzkiej gwiazdy Elizabeth Taylor.
Rosati zapytana przez dziennikarzy wprost o to, czy rzeczywiście jest w ciąży, mówi:
– Trudno udawać, że czegoś nie ma, skoro to jest – mówi Weronika Rosati. – Nie zamierzam udawać, bo jestem bardzo szczęśliwa z tego powodu.
Aktorka pojawiła się w ten weekend na polskiej premierze filmu Luca Bessona "Valerian i Miasto Tysiąca Planet". Jeśli ktoś miał jeszcze wątpliwości, czy aktorka rzeczywiście jest w ciąży teraz już nie powinien ich mieć. Rosati podkreśliła paskiem swój ciążowy, pięknie zaokrąglony brzuszek. Na premierę Weronika przyszła z ojcem dziecka i swoim partnerem Robertem Śmigielskim. Para już nie ukrywa, że jest razem, a po uśmiechach i czułych spojrzeniach widać, że przyszli rodzice są bardzo szczęśliwi.
Aktorka na podchwytliwe pytania dziennikarzy, nie potwierdziła, że będzie miała córeczkę.
Czy to sprawi, że będziemy teraz częściej widywać aktorkę w Polsce?
– Przez jakiś czas na pewno i bardzo się cieszę, że to będzie zupełnie prywatny czas – kwituje Rosati.
To potwierdza tylko, że w show-biznesie panuje moda na prawdziwe baby boom. Po Ani Lewandowskiej przyszedł czas na Martę Żmudę Trzebiatowską, która jest w ciąży, podobnie jak Natalia Siwiec. Z zagranicznej gwiazd w ciąży jest Jessica Alba.

Polecamy:
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy