Weronika Rosati w zaawansowanej ciąży
fot. Instagram/weronikarosati

Weronika Rosati nie wstydzi się „PR-u na córce” jak Natalia Siwiec

Dumnie pozuje z coraz większym ciążowym brzuszkiem
Milena Oszczepalińska
Weronika Rosati w zaawansowanej ciąży
fot. Instagram/weronikarosati
Z podziwem patrzymy na rosnący brzuszek Weroniki Rosati i na to, jak aktorka kwitnie w ciąży. Ona sama bardzo lubi robić sobie zdjęcia w tym odmiennym stanie i wrzucać je do sieci. 9 miesięcy wbrew pozorom szybko zlatuje, a takie zdjęcia to później wspaniała pamiątka. Aktorka znowu pochwaliła się ostatnio piękną fotografią dosłownie na chwilę przed porodem. Wygląda na niej zjawiskowo!

Weronika Rosati absolutnie nie ukrywa brzuszka w ciąży

Jakiś czas temu głośno było o tym, że Natalia Siwiec nie pokazywała w ogóle ciążowego brzuszka i stawiano jej zarzut, że może wcale nie była w ciąży. Modelka tłumaczyła jednak swoją decyzję tym, że nie zamierza robić PR-u na córce. Tylko czy to dobra wymówka? Z kolei kiedy jej córka Mia się już urodziła, Natalia nieraz publikowała ich wspólne zdjęcia. A chyba jeśli już możemy mówić o promowaniu się na dzieciach, to zdjęcie z dzieckiem na rękach bardziej nim jest niż zdjęcie z dzieckiem w brzuchu… Zupełna niekonsekwencja. Na szczęście Weronika Rosati nie miała takich ciążowych dylematów i bez skrępowania chwali się co jakiś czas coraz bardziej zaawansowaną ciążą. Zobaczcie, jakie zdjęcie wrzuciła tym razem:
 

My date night 😉

Post udostępniony przez Weronika Rosati (@weronikarosati)


Prawda, że wygląda pięknie? Nie dziwne, że pod postem na Instagramie aktorka otrzymała mnóstwo komplementów.

Redakcja poleca: Rosati ćwiczy w ciąży. Chce być jak Lewandowska [WIDEO]
Aktorka przyznaje, że ciąża nie przeszkodziła jej w dbałości o dobrą figurę. Jako fanka Ani Lewandowskiej jest aktywna fizycznie nawet z zaokrąglonym brzuszkiem.

Internauci zachwyceni ciężarną Weroniką Rosati

Pod ostatnim zdjęciem aktorki posypała się lawina pozytywnych komentarzy. Fani pisali do Weroniki: „Ale z Ciebie super ciężarówka...”, „Jaki cudny brzusio ..!!”, „Pięknie wyglądasz, ciąża Ci służy”. Jeden komentarz spodobał się nam szczególnie. Fanka napisała: „Wow, chyba pierwsza gwiazda co jest naprawdę w ciąży 9 miesięcy”. Czyżby w takim razie niektórzy wciąż wątpili, że niektóre gwiazdy nie były w ciąży? Nieładnie! :)

A za Weronikę trzymamy kciuki. Niedługo jej wielki dzień! Wiemy jednak, że wybrała miejsce do porodu, w którym będzie się czuła niezwykle bezpiecznie i komfortowo, więc wszystko powinno pójść dobrze. 

Zobacz też: Maciej Dowbor zdradza, jak mijają ostatnie chwile przed porodem Asi

Źródło: Instagram
Oceń artykuł

Ocena 6 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy