Weronika Rosati: pies jest częścią rodziny [UROCZA REAKCJA YORKA NA DZIECKO]

Weronika Rosati zdradziła, co zrobił jej pies, gdy w domu pojawiło się niemowlę – to wzruszające!
Czy pies może być zagrożeniem dla niemowlęcia? Wielu rodziców ma obawy o to, jak zwierzę zareaguje na nowego członka rodziny. Te wątpliwości podzielała też Weronika Rosati, gdy ponad dwa lata temu na świat przyszła jej córeczka. Jak małą Elizabeth przyjął w domu 3-letni york Franek?

Weronika Rosati – pies jest częścią domu

Aktorka podzieliła się swoimi obawami z widzami programu Superpies. „Czytałam, że psy z zazdrości o uwagę mogą być niebezpieczne dla dziecka" - powiedziała. Czy miała powody do niepokoju? Kiedy urodziła się Elizabeth, Rosati pozostawała czujna i uważnie obserwowała swojego psa. Okazało się jednak, że jej 3-letni york zareagował zupełnie inaczej, niż można by się spodziewać.

„Na początku był kompletnie przerażony, gdy rozlegał się płacz, ale potem oswoił się z tym". Wkrótce strach ustąpił miejsca prawdziwej miłości psa do dziecka. Franio zaczął towarzyszyć małej Elizabeth we wszystkich aktywnościach i nie odstępował jej na krok. Co więcej – widać było, że poczuł się odpowiedzialny za niemowlę, a aktorka odetchnęła z ulgą.

„Był bardzo przejęty, lizał stópki, chodził za dzieckiem krok w krok, obserwował kąpiel, był po prostu częścią domu" - wyznała Rosati. 

Gdy zwierzę nie okazuje zazdrości i próbuje opiekować się dzieckiem, to oczywiście sytuacja idealna. Ale co robić, jeśli pies jest agresywny wobec dziecka? Sprawdź zasady bezpieczeństwa.

Zobacz też:
Oceń artykuł

Ocena 6 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy