Rosati zdradza płeć dziecka
fot. PAP

Weronika Rosati ujawniła płeć dziecka!

Chłopiec czy dziewczynka? My już wiemy!
Rosati zdradza płeć dziecka
fot. PAP
Weronika Rosati, która od dawna spodziewa się dziecka, w dalszym ciągu nie przestaje zaskakiwać. Najpierw, kiedy pozowała nago do aktu, pokazując zaokrąglony brzuszek, później – gdy, będąc w zaawansowanej ciąży, zdecydowała się na lot do Los Angeles.

Tym razem aktorka urządziła baby shower, którym oczywiście pochwaliła się na Instagramie. Na jednym ze zdjęć, które udostępniła Weronika Rosati, wyraźnie widać, czy aktorka oczekuje chłopca, czy dziewczynki.
 

Aktorka trzyma w ręku jasnoróżowe body z napisem „Przyszłość jest kobietą”. To urocze dziecięce ubranko, wyraźnie mówi: to będzie dziewczynka! Tym gestem Weronika Rosati zdecydowanie potwierdziła płeć swego dziecka.

UWAGA: jeśli nie widzisz naszej galerii zakupowej, dodaj Babyonline.pl do białej listy w Adblock.   
Wygląda na to, że teraz nie ma już żadnych wątpliwości, że Weronika Rosati spodziewa się córki. Obecnie aktorka przebywa w Kalifornii. To właśnie tam, w jednym ze szpitali Los Angeles, ma przyjść na świat jej pierwsze dziecko. Nie pozostaje nic innego, jak czekać na szczęśliwe rozwiązanie!

Co sądzicie na temat Weroniki Rosati? Czekamy na komentarze!

Zobacz też:
Redakcja poleca: 9 zdań, których lepiej nie mówić ciężarnej [WIDEO]
Zobacz, jakich jest 9 zdań, których nie chce słyszeć ciężarna w 3. trymestrze ciąży. Dodatkowo - propozycje zabawnych odpowiedzi przyszłych mam.
Oceń artykuł

Ocena 4 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy