Weronika Rosati w ciąży na balu TVN
fot. Instagram

Ciężarna Weronika Rosati na balu TVN

Zachwyciła suknią, ale wyglądała na lekko zmęczoną.
Milena Oszczepalińska
Weronika Rosati w ciąży na balu TVN
fot. Instagram

Weronika Rosati pojawiła się na corocznym balu Fundacji TVN „nie jesteś sam”, pochwaliła się nawet zdjęciami ze ścianki na swoim profilu na Instagramie. Trzeba przyznać, że wybrała na tę okazję przepiękną kreację projektu swojej mamy, Teresy Rosati. Aktorka dumnie pozowała z dość znacznie zaokrąglonym już brzuszkiem ciążowym. Choć z jej twarzy nie znikał uśmiech, nie dało się nie zauważyć oznak zmęczenia. Cóż, ciąża bywa momentami naprawdę dużym wyzwaniem… Mimo to musimy przyznać, że Weronika wyglądała naprawdę oszałamiająco, ta sukienka to był strzał w dziesiątkę! Zresztą zobaczcie sami:
 

Weronika Rosati polską Liv Tyler?

Wśród wielu pochlebnych komentarzy pod zdjęciem na Instagramie pojawił się nawet taki, przyrównujący aktorkę do Liv Tyler. Pozostali zachwycali się jej kreacją. Wam też przypadła do gustu?

Redakcja poleca: Rosati ćwiczy w ciąży. Chce być jak Lewandowska [WIDEO]
Aktorka przyznaje, że ciąża nie przeszkodziła jej w dbałości o dobrą figurę. Jako fanka Ani Lewandowskiej jest aktywna fizycznie nawet z zaokrąglonym brzuszkiem.

Weronika Rosati dba o stopy w ciąży

Opuchnięte stopy to jedna z bardziej uciążliwych dolegliwości ciążowych. Widać ten problem nie omija także gwiazd. Kiedy aktorka poczuła, że jej nogi męczą się w szpilkach, postanowiła zrobić sobie mini sesję zdjęciową na siedząco.


Trzeba przyznać, że na tle ogromnej złotej figurki psa, prezentowała się jeszcze piękniej. A do tego zdrowiej i bezpieczniej.

Zobacz także: Księżna Diana o macierzyństwie

Źródło: Instagram

Oceń artykuł

Ocena 4 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy