Weronika Rosati z córką na plaży
fot. Instagram

Córka Rosati już chodzi na OBCASACH... nawet na plażę!

Weronika Rosati spełnia marzenia córeczki Eli, dlatego przygotowała dla niej strój Elsy z „Krainy Lodu”. Internauci nie mogą się jednak nadziwić, dlaczego mama zabrała dziewczynkę ubraną w tiulową suknię... na plażę. I czy 3-latka powinna chodzić w butach na obcasach?
Magdalena Drab
Weronika Rosati z córką na plaży
fot. Instagram
Weronika Rosati pokazała, jak spędza czas z 3-letnią Elą. Dziewczynka wybrała się razem z mamą na słoneczną plażę. I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie strój małej Eli, która po piasku biega... w butach na obcasach.

Weronika Rosati z córką na plaży: dziewczynka na obcasach

Córka Weroniki Rosati jest wielką fanką filmu „Kraina Lodu”, zrozumiałe więc, że mama kupiła jej suknię i akcesoria bajkowej bohaterki, Elsy. Z instagramowych relacji Rosati wynika jednak, że to wcale nie strój na specjalne okazje, ale kreacja na plażę! Weronika uwieczniła moment, w którym dziewczynka biega po piasku w błękitnych kozakach na obcasach i w długiej tiulowej sukience. „Ten widok sprawia, że wierzę w magię” − podpisała zdjęcie Rosati. Ale czy to na pewno odpowiedni strój dla bawiącej się 3-latki?

córka Weroniki Rosati
Ponieważ Rosati mieszka w słonecznej Kalifornii, domyślamy się, że często spędza z dzieckiem czas nad brzegiem oceanu, a spacery po piasku to dla Eli codzienność. Mamy tylko nadzieję, że malutka nie chodzi na obcasach na co dzień (uwaga na wady postawy!).
 

Zobacz też:
Redakcja poleca: SIDS, czyli zespół nagłej śmierci łóżeczkowej u niemowląt: jak zapobiegać?
SIDS to zespół nagłej śmierci łóżeczkowej, który dotyka niemowląt. Dzieci są pozornie zdrowe, ale pewnego dnia nie budzą się już ze snu. Jednak rodzice nie są bez szans! Można zmniejszyć ryzyko SIDS i skutecznie zapobiegać nagłej śmierci łóżeczkowej niemowląt. Sprawdź, co to za choroba, i które dzieci są szczególnie zagrożone SIDS.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy