GRY
 
 

Weronika Wachowska o swoich doświadczeniach z planu serialu - film

Weronika Wachowska ma dopiero 8 lat, a na koncie już kilka spotów reklamowych, epizody w filmach i rolę w popularnym serialu. Jak młoda aktorka radzi sobie na planie filmowym? Obejrzyj film.

Zobacz inne z serii: Znane gwiazdy o tym, jak zaczynały karierę (6)

Od 2013 roku możemy ją regularnie oglądać w serialu "M jak miłość" w roli Ani, ale przygodę z telewizją Weronika Wachowska zaczęła znacznie wcześniej, bo na swoim koncie ma kilka spotów reklamowych, seriale dla dzieci (m.in. „Opowieści Kota Śpiocha“), a także epizody filmowe ("Facet (nie)potrzebny od zaraz"). Czy Weronika lubi pracować na planie i czy w przyszłości chce zostać aktorką? Obejrzyj film i dowiedz się, co Weronice Wachowskiej dała praca na planie serialu.
 

Chcesz, aby Twoje dziecko zostało gwiazdą telewizji?

Jeśli chcesz, aby Twoje dziecko mogło spróbować swoich sił na planie telewizyjnym, przyjdź na Wielki Castingu MiniMini+. Impreza castingowa odbędzie się w 6 miastach: Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Wrocławiu, Poznaniu i Łodzi, w weekend 21-22 maja. Laureaci zabawy wystąpią w nowym formacie muzyczno-tanecznym "Wygibajki" szykowanym przez stację na jesień. Kto wie, być może za kilka lat to właśnie Twoje dziecko będzie opowiadało w wywiadach, jak zaczynało karierę w stacji MiniMini+?

Podczas castingów dla wszystkich dzieci Rybka MiniMini przygotowała liczne atrakcje, gry, zabawy i konkursu. Dlatego 21 i 22 maja zapraszamy wszystkich fanów Rybki MiniMini - to doskonały sposób na spędzenie rodzinnego weekendu!

Więcej informacji znajdziesz na: www.casting.miniminiplus.pl.
Doładuj
Przeładuj