konkurs Philips Avent
fot. Philips

WYNIKI Wygraj 1 z 3 laktatorów elektrycznych Philips Avent

Weź udział w konkursie, napisz, co poczułaś, gdy pierwszy raz zobaczyłaś swoje dziecko i wygraj wspaniałe nagrody od Philips.
konkurs Philips Avent
fot. Philips

Moment, w którym świeżo upieczona mama, po raz pierwszy trzyma w ręku swe długo wyczekiwane maleństwo, jest niezwykłym przeżyciem. Pomimo zmęczenia i wysiłku związanego z porodem, każda mama z niecierpliwością pragnie zobaczyć, jak wygląda pociecha, którą przez 9. miesięcy nosiła pod sercem. Ty też z pewnością pamiętasz, jakie były twoje pierwsze myśli i spostrzeżenia z tym związane. Jeżeli tak, weź udział w naszym konkursie.

Opisz w kilku słowach, co poczułaś lub pomyślałaś, kiedy pierwszy raz zobaczyłaś swoje dziecko? Możesz wygrać 1 z 3 laktatorów Philips Avent, zaprojektowanych z myślą o cichym i dyskretnym odciąganiu.

Nagrody

1 z 3 pojedynczych laktatorów elektrycznych Philips Avent (Model: SCF332/31)
Cena detaliczna: 589zł

Zwycięzcy:

  • KHJB
  • Gatkens
  • MummyAgnes
 

Laktator charakteryzuje się wyjątkową konstrukcją, która sprawia, że pokarm trafia bezpośrednio do butelki lub pojemnika, nawet jeśli siedzisz prosto. Oznacza to, że możesz siedzieć wygodniej podczas używania laktatora i nie musisz pochylać się do przodu, aby cały pokarm znalazł się w butelce. Wygodna pozycja i odprężenie podczas odciągania pokarmu sprawiają, że pokarm łatwiej wypływa. Po włączeniu laktator automatycznie przechodzi w tryb delikatnej stymulacji, aby uruchomić wypływ pokarmu. Następnie możesz wybrać jedno z 3 ustawień odciągania — zgodnie ze swoimi preferencjami.

Urządzenie posiada nakładkę masującą, która ma miękką, aksamitną fakturę i która jest ciepła w dotyku — dzięki temu wygodnie i delikatnie stymuluje wypływ pokarmu. Nakładka została zaprojektowana tak, aby naśladować ssanie dziecka i delikatnie wspomagać stymulowanie wypływu pokarmu. 

Laktator zawiera również butelkę i smoczek Natural, umożliwiające naturalne przysysanie się. Szeroki smoczek przypominający kształtem pierś, pozwala dziecku w naturalny sposób przyssać się i ułatwia łączenie karmienia piersią i butelką.

Prosimy o udzielenie odpowiedzi na: Forum mamotoja.pl

Zobacz także

Popularne tematy