Jak oczyszczać powietrze?
fot. AdobeStock

Wyniki konkursu „Pokaż wiosenną radość swojego dziecka i wygraj oczyszczacz Philips!”

Znamy już wyniki konkursu i wiemy, kto otrzyma oczyszczacz Philips! Sprawdź, czy jesteś na liście laureatów
Jak oczyszczać powietrze?
fot. AdobeStock
Nagrody w konkursie otrzymują:
  • Monika U., Poznań
  • Marta Z., Warszawa

Laureatkom serdecznie gratulujemy, a wszystkim dziękujemy za udział w konkursie i zachęcamy do śledzenia naszej strony. Już wkrótce nowe konkursy.
***

Nic tak nie sprawia radości jak świeże, wiosenne powietrze. Korzystanie z uroku słonecznych dni jest tym przyjemniejsze, gdy towarzyszy temu zdrowie i dobre samopoczucie. Dlatego już teraz zadbaj o jakość powietrza w domu i spraw, by twoje dziecko cieszyło się wiosną bez alergii.

Każdy oddech ma znaczenie

Każda mama chce dla swojego dziecka jak najlepiej i dlatego szuka wciąż nowych sposób na polepszenie zdrowia i samopoczucia. Coraz bardziej świadomie wybieramy różnego rodzaju produkty żywnościowe, jednak rzadko zwracamy uwagę na stan powietrza wokół siebie. A przecież jakość powietrza, którym oddychamy, ma poważny, długofalowy wpływ na nasze zdrowie.

Jednym z głównych czynników, które wpływają na jakość powietrza w domu, jest obecność alergenów takich jak kurz, pyłki, roztocza, zarodniki pleśni i sierść zwierząt. Alergicy stanowią coraz większy odsetek osób cierpiących na choroby przewlekłe. Według szacunków Światowej Organizacji Zdrowia ponad 20% światowej populacji zmaga się z chorobami alergicznymi takimi jak katar sienny, astma alergiczna i alergiczny nieżyt nosa. Alergeny mają ogromny wpływ na jakość powietrza w pomieszczeniach. Ratunkiem dla osób cierpiących na alergie jest stosowanie oczyszczaczy powietrza, które poprawiają jakość powietrza wewnątrz pomieszczeń. „Skuteczne oczyszczacze są w stanie wyłapywać do 99% zanieczyszczeń. W tym cząsteczki o wielkości nawet 0,02 mikrona oraz cząsteczki PM2,5, kurz, roztocza, pyłki, pleśń czy sierść zwierząt, dzięki czemu pomogą także w łagodzeniu objawów alergii. Warto wybierać sprawdzone oczyszczacze powietrza, np. takie, które rekomenduje Polskie Towarzystwo Alergologiczne.” - mówi dr hab n. med. Wojciech Feleszko z Kliniki Alergologii i Pneumologii Wieku Dziecięcego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Chcesz, aby w twoim domu zagościło czyste i świeże powietrze? Pokaż na zdjęciu, jak twoje dziecko cieszy się wiosną i napisz w 4 zdaniach, dlaczego to właśnie Ty powinnaś wygrać oczyszczacz Philips.

Nagroda

Jeden z dwóch Oczyszczaczy Philips AC2889/10 – oczyszczacz powietrza z wieloetapowym systemem filtracji. Za pomocą czujnika jakości powietrza oczyszczacz Philips kontroluje poziom jego zanieczyszczenia. Poprzez wskaźnik cząsteczek PM2,5 i wskaźnik 4 kolorów na bieżąco informuje o jakości powietrza w pomieszczeniu. Gdy stan powietrza nie jest zły, automatycznie dostosowuje swoją pracę, aby zapewnić jak najlepsze rezultaty oczyszczania.

Oczyszczacz powietrza AC2889/107 możesz kupić w Media Markt, Saturn oraz Media Expert.

Chcesz wiedzieć więcej na temat oczyszczania powietrza? Przeczytaj:
Jak skutecznie oczyszczać powietrze w domu? Przydatne wskazówki (nie tylko) dla alergików
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy