Mega Bloks
fot. Mega Bloks

Konkurs! Wygraj Muzyczny Pociąg ABC od Mega Bloks®

Chcesz sprawić dziecku niespodziankę? Weź udział w naszym "alfabetycznym" konkursie i wygraj 1 z 5 Muzycznych Pociągów ABC od Mega Bloks.
Mega Bloks
fot. Mega Bloks

Proszę wsiadać, drzwi zamykać! Zapraszamy do muzycznego pociągu ABC odtwarzającego realistyczne dźwięki i muzykę! W tym 50-cio-elementowym komplecie maluszek znajdzie mnóstwo kolorowych klocków, trzy podwozia z kółeczkami oraz arkusz naklejek z literkami – czyli wszystko, co niezbędne do własnoręcznego stworzenia swojej pierwszej lokomotywy. Muzyczny pociąg ABC od Mega Bloks to również świetna okazja do nauki. Możesz np. zachęcić malucha do zbudowania wysokiej wieży składającej się z samych literek. To wspaniały sposób na to, by Twoje dziecko szybko i z uśmiechem nauczyło się abecadła! A może znasz jeszcze lepszy sposób? Napisz jak uczysz swoje dziecko alfabetu i wygraj Muzyczny Pociąg ABC od Mega Bloks® Z nim nauka będzie jeszcze łatwiejsza! 

Nagroda

5 x Muzyczny Pociąg ABC – dzięki niemu twoje dziecko w ekspresowym tempie nauczy się alfabetu. Maluch może połączyć trzy podstawy na kółkach i stworzyć fantastyczny środek transportu, który przewozi literki od stacji do stacji! Gdy następnie naciśnie komin lokomotywy, usłyszy dźwięki jak z prawdziwej lokomotywy oraz melodię, która doda całej przygodzie odrobinę muzycznej magii. Zaletą tej niezwykłej zabawki jest to, że nadaje się zarówno dla rocznego dziecka, jak i pięciolatka. 

Charakterystyka 

  • Łatwy do zbudowania muzyczny pociąg do nauki alfabetu
  • Naciśnij komin, aby usłyszeć realistyczne dźwięki pociągu i muzykę
  • 50-elementowy zestaw do zabawy zawiera 3 podstawy na kółkach, klocki do budowania i specjalne elementy pociągu
  • Klocki mają nadrukowane literki od A do Z
  • Zestaw idealny dla małych rączek
  • Zręcznościowa zabawa wspomaga wczesny rozwój dziecka
  • Łącz z innymi zabawkami Mega Bloks® dla dzieci w wieku przedszkolnym i buduj radosny świat zabawy!

Więcej: Mega Bloks
 

Zobacz także

Popularne tematy