Konkurs o Wesołą piłkę nożną Fisher-Price®
fot. Fisher-Price®

Konkurs: "Pokaż zdjęcie, jak w rodzinnej zabawie wspierasz rozwój zmysłów dziecka i wygraj Wesołą piłkę nożną od Fisher-Price®!"

Zdobądź fantastyczną zabawkę edukacyjną dla swojej pociechy!
Konkurs o Wesołą piłkę nożną Fisher-Price®
fot. Fisher-Price®
Niemowlęta chłoną świat wszystkimi zmysłami, dlatego dobrze jest, by podczas wspólnych zabaw dawać im możliwość ciągłego rozwoju. Idealne do tego są zabawki, które oddziałują na kilka zmysłów jednocześnie – np. są kolorowe, miłe w dotyku i wydają ciekawe dźwięki. Taką zabawką jest Wesoła piłka nożna Fisher-Price®. Jeśli chcesz zdobyć ją dla swojego malucha, pokaż na zdjęciu, jakie rodzinne zabawy wspierają rozwój zmysłów twojego dziecka. Weź udział w konkursie i wygraj 1 z 15 nagród od Fisher-Price®. Zapraszamy! 

Nagrody

W tym konkursie do zdobycia jest aż 15 Wesołych piłek nożnych od Fisher-Price®!
Zabawa i nauka pięknie się toczą dzięki tej piłce nożnej z serii Ucz się i śmiej! Gdy twój mały sportowiec naciśnie buzię piłki, potrząśnie nią lub potoczy po podłodze, usłyszy radosne piosenki i wypowiedzi na temat kolorów, liczenia, wspólnej zabawy z innymi i nie tylko. Maluchy będą z radością raczkować za tą wesołą pluszową piłką! Zabawa, która rozwija:
  • wiedzę: dzieci słuchają radosnych piosenek i wypowiedzi na temat kolorów, kształtów, liczenia i nie tylko.
  • sprawność ruchową: dziecko trenuje swoje małe mięśnie, siadając przed piłką i trącając ją, a następnie tocząc ją przed sobą i raczkując za nią.
  • kreatywność i wyobraźnię: maluchy ćwiczą odgrywanie pierwszych ról, udając, że biorą udział w futbolowym meczu z przyjacielem.
Wesoła piłka nożna Fisher-Price® to zabawka, która mówi i śpiewa w języku polskim.

Jak wziąć udział w konkursie?

Aby wziąć udział w konkursie i mieć szansę na wygranie 1 z 15 Wesołych piłek nożnych Fisher-Price®, musisz jedynie wysłać nam zdjęcie, na którym widać, jak podczas rodzinnej zabawy wspierasz rozwój zmysłów dziecka


Chcesz poznać więcej zabawek? Zajrzyj na: Fisher-Price®.
Oceń artykuł

Ocena 4 na 4 głosy

Zobacz także

Popularne tematy