hit

Konkurs: Zostań jurorką HIT Mamo, To Ja

Chcesz testować produkty dla dzieci? Weź udział w konkursie i zostań jurorką HIT Mamo, To Ja.
Anna Parcheta
hit
Sklepowe półki aż uginają się pod ciężarem produktów dla dzieci. Wózki, nosidełka, foteliki samochodowe, pieluszki, kosmetyki, zabawki, ubranka… - jest tego tyle, że… trudno wybrać. Młodzi rodzice często dostają zawrotu głowy, kompletując wyprawkę dla dziecka. Bo czym się kierować przy wyborze rzeczy dla niemowlaka, które produkty będą najlepsze i czyim opiniom zaufać? Właśnie dla wszystkich rodziców zagubionych wśród sklepowych alejek stworzyliśmy plebiscyt HIT Mamo, To Ja - Najlepsze dla Dziecka, a ty możesz zostać w nim jurorką! 

Zadanie konkursowe

Konkurs trwa od 19.10.2015 do 2.11.2015

Redakcja poleca: #BabyonlineRT – zapamiętaj ten hasztag!
Dlaczego? Bo będzie o nim głośno! Zobacz relację z konferencji Babyonline Rodzice Testują.

Nagrody

Autorka najbardziej kreatywnej wypowiedzi zostanie jurorką w plebiscycie HIT Mamo, To Ja i otrzyma do przetestowania wszystkie produkty zgłoszone do HIT Mamo, To Ja. 

Czym jest HIT Mamo, To Ja?

Idea plebiscytu HIT Mamo To Ja zrodziła się właśnie z chęci pomocy rodzicom w wyborze najlepszych produktów dla dziecka. Już od 18 lat testujemy i opiniujemy różne produkty dla dzieci i niemowląt, a najlepsze z nich otrzymują dyplom i statuetkę HIT Mamo, To Ja, a także prawo do używania znaku plebiscytu na zwycięskich produktach. Co wyjątkowego jest w naszym plebiscycie? Przede wszystkim jury, w którego skład w tym roku wchodzą: Magda Klimkowska, redaktorka naczelna naszej platformy parentingowej, gwiazda (w zeszłym roku produkty oceniała Dorota Gardias z córeczką), lekarz, wybrana rodzina będąca pod opieką Fundacji Polki Mogą Wszystko oraz jedna z naszych czytelniczek – możesz nią być właśnie ty! Każda z pań testuje produkty wraz ze swoim dzieckiem, a maluchy – jak dobrze wiemy – są najlepszymi i najbardziej krytycznymi jurorami. W tym roku będziemy testować produkty aż z 21 kategorii, m.in. najlepsze mleko, najlepsza butelka, najlepsze ubranka,  najlepsza zabawka, najlepszy wózek. Jak to wygląda krok po kroku?

1.    Zbieramy zgłoszenia do plebiscytu HIT Mamo, To Ja od producentów.
2.    Produkty zgłoszone do plebiscytu HIT Mamo, To Ja rozsyłamy do członków naszego jury.
3.    Członkowie jury przez kilka tygodni testują wszystkie produkty, a następnie wypełniają ankietę oceniającą.
4.    Wyłaniamy zwycięzców plebiscytu - w każdej kategorii wygrywa produkt, na który zagłosowało najwięcej osób. Wyniki plebiscytu zostaną ogłoszone także w specjalnym dodatku do magazyny "Mamo, to Ja".

Nagroda użytkowniczek Babyonline.pl

Ponieważ zależy nam na opinii wszystkich mam, tak jak w zeszłym roku wszystkie nasze czytelniczki będą mogły przyznać specjalną nagrodę użytkowniczek Babyonline.pl. W naszym katalogu produktów w specjalnej zakładce znajdziesz wszystkie produkty zgłoszone do plebiscytu HIT Mamo, To Ja. Będziesz mogła zagłosować na najlepszą twoim zdaniem rzecz i wyrazić o niej swoją opinię. Produkt, który zbierze najwięcej pochlebnych recenzji dostanie statuetkę w kategorii HIT Babyonline.pl, a najaktywniejsza recenzentka otrzyma specjalną nagrodę.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy