mama zabawa dziecko
fot. Social Media

Konkurs „Poznaję świat”. Do wygrania mata edukacyjna i zabawki dla dziecka

Każdy maluch to mały odkrywca! Pokaż nam, jak Twoje dziecko poznaje świat i wygraj zabawki, które jeszcze bardziej rozbudzą jego ciekawość.
mama zabawa dziecko
fot. Social Media
Dla dziecka wszystko jest ciekawe i niezwykłe. Cały świat zachęca je do tego, by odkrywało nowe rzeczy i poznawało otaczającą je rzeczywistość. Pokaż nam, jak Twoje dziecko poznaje świat i wygraj 1 z 3 edukacyjnych zabawek, dzięki którym maluszek będzie miał jeszcze więcej do odkrycia!

Nagrody

  • Nagroda I stopnia: mata edukacyjna Tiny Love, 1,2,3 Rosnę!
  • Nagrody II stopnia: 2 x łuk edukacyjny  do nosidełka/wózka Tiny Love, Spin'n'Kick

Zadanie konkursowe

„Poznaję świat” - prześlij zdjęcie, na którym pokażesz, jak Twój maluszek odkrywa świat.
Nie tylko Twój maluszek ma mnóstwo do odkrycia, lecz także Ty! Zostając mamą, wkroczyłaś we wspaniały świat dziecka – jego potrzeb, małych radości i sukcesów. Codziennie na nowo odkrywasz różne aspekty macierzyństwa, a także mierzysz się z codziennymi trudnościami i wyzwaniami, które wychowanie małego szkraba stawia przed każdą mamą. Ogromną pomocą jest wtedy wsparcie innych. Dołącz do Klubu Enfamama i korzystaj z fachowych porad ekspertów na temat żywienia, rozwoju i wychowania dziecka oraz doświadczenia innych mam.

 

Karmienie piersią jest najlepszym sposobem żywienia niemowląt. Karmienie sztuczne powinno następować w przypadku, gdy karmienie piersią jest niemożliwe lub utrudnione. Wprowadzenie mleka modyfikowanego do diety dziecka powinno odbywać się po konsultacji z lekarzem.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 6 głosy

Zobacz także

Popularne tematy