konkurs z granną
fot. materiały promocyjne

Weź udział w konkursie – zostań autorem gry planszowej z Granną!

Czy lubicie grać z dziećmi w gry planszowe? A może sami macie pomysł na grę? Stwórzcie własną grę planszową i dołączcie do autorów wydawnictwa Granna! Własne nazwisko na okładce – bezcenne, a do tego jeszcze odpowiednie honorarium!

Weź udział w konkursie

- Pomysł na konkurs powstał z ogromnej liczby listów i maili, jakie otrzymujemy co roku z prośbami o wydanie gier. Jedne projekty są lepsze, inne gorsze. W ciągu naszej 25-letniej działalności wydawniczej wydawaliśmy gry wymyślone przez osoby, które zgłaszały się do nas z takimi pomysłami. Doszliśmy też do wniosku, że konkurs mógłby być interesującym rozwinięciem tych pomysłów, dzięki czemu moglibyśmy je zebrać i uporządkować - mówi Bożena Michalska, przedstawiciel marki Granna.
 

 
Konkurs początkowo był skierowany do środowiska nauczycieli nauczania przedszkolnego. 3 edycja konkursu poszerzona została o psychologów, pedagogów, studentów. I dzięki temu wygrała pani ze Żnina, studentka. - Kiedy jednak wyróżnione prace publikowaliśmy na Facebooku, o możliwość udziału w konkursie upominały się także osoby "cywilne", niezwiązane z nauczaniem. Ogłaszając 4. edycję we wrześniu tego roku, wyszliśmy naprzeciw oczekiwaniom i zaprosiliśmy do udziału w konkursie wszystkich, którzy mają ciekawy pomysł na grę dla dzieci – dodaje Bożena Michalska.
Redakcja poleca: Dziecko chodzi na palcach – czy to norma, czy zaburzenie? [WIDEO]
Przyczyn, dlaczego dziecko chodzi na palcach, może być wiele – od niegroźnych po powody chorobowe, np. porażenie mózgowe lub obciążenia genetyczne. Chodzenie na palcach u dziecka wymaga konsultacji ze specjalistą, aby w razie potrzeby wdrożyć leczenie.

Zadanie konkursowe

Konkurs adresowany jest do kreatywnych osób, które mają pomysł na grę dla dzieci w wieku przedszkolnym. Osoba, która zdecyduje się wziąć w konkursie, ma zadanie wymyślić grę planszową, z której mogą korzystać dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Gra powinna być wykonana w formie przestrzennej makiety, musi posiadać szczegółowy opis zasad oraz wszystkie inne elementy umożliwiające  rozegranie gry w praktyce (liczba graczy – dowolna; ilustracje w formie uproszczonej).
Warunkiem koniecznym projektu gry dostarczonej na konkurs jest sprawdzenie jej w praktyce, w formie testu (zabawy grą) z dziećmi.
Gra musi być oryginalna, nigdzie dotychczas nie publikowana.

Nagroda

Nagrodą główną jest 1500 zł, ale gdy firma zaczyna wydawać grę podpisuje z laureatem umowę, określane są wysokości tantiemów itp. Cały regulamin konkursu dostępny jest na stronie granna.pl. Granna daje sobie czas na wydanie wygranej gry – należy to zrealizować w ciągu roku.

Czytaj też: Znamy zwycięzców konkursu Granna na najlepszą grę dla przedszkolaków!
 

Oceń artykuł

Ocena 4 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy