Mama z niemowlakiem i Leniwcem E-zzy od Whisbear
fot. materiały prasowe

Rodzicielstwo to skomplikowana sprawa – Make it E-zzy!

Szukasz pomocnika, który wyręczy cię w potrzebie nieustannego kontrolowania snu dziecka? Ta zabawka nie tylko ułatwi zasypianie, lecz także poinformuje cię, jeśli malec zacznie płakać.
Mama z niemowlakiem i Leniwcem E-zzy od Whisbear
fot. materiały prasowe
Leniwiec E-zzy to wyjątkowy, wielofunkcyjny asystent rodzica. Jego niewątpliwą zaletą jest to, że łączy w sobie trzy urządzenia. To szumiąca zabawka, monitor snu oraz osobisty asystent rodzica. A wszystko ukryte w miękkim, pluszowym leniwcu.  Wygląda słodko!

Jak działa Leniwiec E-zzy?

Połączony z aplikacją w telefonie, pozwala w sposób zdalny wybrać rodzaju szumu, jego długość, a także ustawić godzinę szumienia. Podobnie jak jego starszy brat - Whisbear, Leniwiec wyposażony jest w funkcję CRYsensor. W E-zzy możesz dostosować jej czułość do poziomu głośności otoczenia.
Redakcja poleca: Czy zostawiać dziecko, żeby się wypłakało? [WIDEO]
Czasami trudno trzymać nerwy na wodzy, gdy dziecko noc po nocy budzi się i płacze, prawda? Albo zasypia codziennie przez dwie godziny, marudząc przy tym okropnie. Masz czasem ochotę zostawić je, by samo się wypłakało. Nie rób tego! Zaraz zobaczysz dlaczego.

Nie tylko szumi, lecz także monitoruje sen dziecka

E-zzy to także nowoczesny monitor snu. Funkcja CRYalert wyśle powiadomienie na Twój telefon, gdy urządzenie wykryje płacz dziecka. Dodatkowo aplikacja stale monitoruje działanie leniwca, informując np. o liczbie pobudek, czasie szumienia.

Niezastąpiony asystent każdego rodzica

E-zzy pomaga śledzić i dokumentować kroki milowe twojego maleństwa, a także jest źródłem rzetelnych i wiarygodnych informacji na temat:
  • rozwoju dziecka,
  • ważnych wydarzeń,
  • formalności, o których należy pamiętać.
W tych kwestiach niezwykle pomocny okazuje się inteligenty asystent rodzica. 
Zobacz też:
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy