GRY
 
 

Widawska wraca na plan

Daria Widawska w lutym zagra w II serii serialu "39 i pół". Innych ofert młoda mama nie przyjmuje.

fot. ONS
Daria Widawska (31 l.) ostatnio nie pokazuje się na salonach. Po urodzeniu w czerwcu 2008 roku synka Iwa, aktorka zwolniła tempo. Choć jej kariera nabierała rozpędu, aktorka postawiła na rodzinę. Dziś gra jedynie w serialu TVN-u "39 i pół".

Mama na planie
Mężem Darii Widawskiej jest Michał Jarosiński, operator kamery. Pobrali się w sierpniu 2007 roku. Kidy niedługo potem aktorka odkryła, że jest w ciąży, miała już podpisany kontrakt z TVN-em. Producenci "39 i pół" tak ułożyli grafik zdjęć, by Daria, która zaprezentowała swój talent m.in. w "Magdzie M." i w "Tańcu z gwiazdami", mogła spokojnie przygotować się do narodzin synka.

Na początek - synek
Czy Iwo będzie miał rodzeństwo? Jego mama tego nie wyklucza. "Sama zawsze chciałam mieć siostrę lub brata. Może w mojej rodzinie będzie inaczej...", mówiła w wywiadach.

Trzecia seria serialu
- Właśnie kończymy drugą serię, a w lutym zaczniemy zdjęcia do trzeciej - mówi "Party" aktorka. Dodaje, że ze względu na półrocznego synka nie przyjmuje teraz żadnych innych propozycji. Sylwestra także spędziła z najbliższymi. - Chcemy się sobą nacieszyć - mówi Widawska. Mały Iwo na pewno będzie zachwycony...
Redakcja poleca: Martyna Wojciechowska dla córki staje po stronie natury!
Znana dziennikarka, podróżniczka i pisarka oraz mama 9-letniej Marysi jest również ambasadorką programu „Po stronie natury". I nie ukrywa, że robi to dla dziecka.

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj