Niezwykłe zdjęcie ciążowe na plaży
fot. Facebook/Simon Partua

Widzisz to samo, co my? To zdjęcie to mistrzostwo świata!

To jedna z najpiękniejszych ciążowych sesji zdjęciowych. Chociaż to zdjęcie zostało zrobione kilka lat temu, wciąż zachwyca! Zgadzasz się z nami?
Hanna Szczesiak
Niezwykłe zdjęcie ciążowe na plaży
fot. Facebook/Simon Partua
Niektóre ciążowe zdjęcia ulatują nam z pamięci chwilę po ich zobaczeniu, inne zostają z nami na zawsze. Widzicie, dlaczego to zdjęcie jest tak wyjątkowe?

Poruszające zdjęcie ciężarnej

To czarno-białe zdjęcie przedstawia ciężarną kobietę leżącą nago na plaży, zaledwie kilka kroków od oceanu. Kiedy się dokładnie przyjrzymy, widzimy, że ciężarna wygląda jak dziecko w łonie matki – leży skulona w pozycji przypominającej pozycję płodu, z „pępowiną” uchodzącą do wody… Zobaczcie sami:
 

 
To zdjęcie ma już kilka lat, jednak wciąż zachwyca swoją prostotą i przekazem, który porusza niemal każdą mamę.

Pamiętajcie, żeby utrwalać na zdjęciach miesiące oczekiwania na dziecko i chwile spędzone z maluszkiem już po narodzinach. Takie zdjęcia to najpiękniejsza pamiątka, niezależnie od tego, czy trzymacie je w albumie, czy w jednym z folderów na komputerze.

Zdjęcia to pamiątki nie tylko dla was, ale również dla waszych dzieci. Pamiętajcie, że kiedyś was zabraknie i te zdjęcia będą wszystkim, co będzie przypominać dzieciom o waszej miłości.

Zobacz także: Nigdy nie rób takich zdjęć!

Źródło: Popsugar/Facebook
Redakcja poleca: Ciążowe brzuszki polskich gwiazd [WIDEO]
Wszystkie przyszłe mamy są piękne, a rosnący brzuszek to powód do dumy i chwalenia się. Zobaczcie najpiękniejsze zdjęcia z sesji magazynu Viva! polskich gwiazd w ciąży i... zainspirujcie się! Sesja zdjęciowa z brzuszkiem to niesamowita rodzinna pamiątka – nie tylko dla celebrytek!
Oceń artykuł

Ocena 5 na 6 głosy

Zobacz także

Popularne tematy